Wpis z mikrobloga

Myślicie, że portal z ogłoszeniami z resztkami po remoncie miałby rację bytu? W nazwie jakieś poremoncie.pl lub coś podobnego (bo to już zajęte).

Często po remoncie zostaje trochę materiałów, jakieś pojedyncze płytki, jakieś worki zapraw, czasami prawie całe wiadra farby, można by tam po prostu wystawić takie materiały po taniości/za darmo, żeby nie kisić tego w piwnicy do czasu aż i tak to zniszczeje, a komuś może akurat brakować jednej płytki, która pękła rok po remoncie, itp...

Trudno mi ocenić na ile to by mogło mieć sens. Teoretycznie pomysł wydaje mi się spoko, ale chyba byłoby ciężko zrobić jego popularność.

#pytanie #remont #remontujzwykopem #internet #www #stronywww
  • 14
@Ranger: Ciężko ocenić, ale raczej to nie wypali. Droższe materiały zwraca się do sklepu, a pół worka kleju nie ma żadnej wartości. Co do płytek czy innych tego typu materiałów to dobry pomysł, często zmieniają kolekcję i później jest problem.
Nie wiem jak na czymś takim zarabiać, jak użytkownik nie chciałbym płacić, ale faktycznie mam zalegające materiały i chętnie bym je wystawił na takiej stronce, na której mam większe szanse na kupca. Chyba największym wyzwaniem byłoby wypromowanie serwisu i koncepcji. Może jakaś dotacja? :) Pomysł przyjazny środowisku.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ranger: no to nawet w takim przypadku bym zaczął od jakiejś grupy FB + dysk Google albo dowolny inny tool do przechowywania rekordów ze zdjęciem, a za portal się bral jak się społeczność utworzy