Wpis z mikrobloga

Oglądałem Łukasza codziennie dzięki wykopowi (to chyba był 2017 albo 2018) a przez ostatnie 2 lata z dużymi przerwami. Obejrzałem wczoraj filmiki od @PlatinumSilver i kurde, Mireczek ma rację. Też na początku fajnie się oglądało, czytał komentarze wszystkie, odnośni się do tych negatywnych. Ba nawet sam mówił, że krytyki się nie boi i tłumaczył dlaczego tak zrobił a nie inaczej. Teraz to inny człowiek i faktycznie wszystko się zmieniło po Orzyszu.

Losowanie nie do obrony. Tego nie da się wytłumaczyć wilgocią w betoniarce czy w drewnie, markerem. Słojów drzewa nie oszukasz.

Szkoda, bo w sumie te filmy z początku były fajne.

ps. @PlatinumSilver do tej listy niezrealizowanych obietnic dorzuciłbym brak zdjęcia z padnięcia do betonu w Kaliszu - jak lali ławę fundamentową to Łukasz wpadł.

#lukaszbudowlaniec
  • 12
@Scottie-33: natłok roboty, przeprowadzka biura, podyplomówka (brak kolejności chronologicznej :P) spowodowały, że przestałem oglądać go codziennie tylko raz na jakiś czas także nie byłem na bieżąco.

Błędy podczas roboty - choćby ten słup - można wytłumaczyć, bo się zdarza. U mnie w Lublinie jebnęli się ze słupem trakcyjnym - zrobili fundamenty nie tam gdzie trzeba. O jakieś 1-1,5m dalej.

Ale kombinowanie na konkursach? #!$%@?ąc od ich legalności
@Pituch: alez owszem, że błędy się zdarzają, każdy nie raz walnął babola takiego czy innego. Ale to się trzeba umieć do tego przyznać, błąd naprawić, wziąć odpowiedzialność, a nie spierdzielić coś a potem gadać, że słupów nie trza robić w ogóle one nie są potrzebne i w ogóle to tak może być.

Tylko że to kosztuje, duma cierpi, portfel cierpi...
@Pituch błędy były są i będą ale pokazując to na filmach, warto było by później to jakoś sprostowac przyznać się itp a losowanie to jakaś masakra mi już nie chodzi o to ze jest nie zgodne z prawem ale kurde robić nie zgodnie z prawem i jeszcze walki kręcić ;( 60 ludzi po ponad tysiąc złotych to już nie jest śmieszne
i kiedyś się przyznawał, teraz nie


@Pituch: Do niego Archon się nawet nie chce przyznać. Pewnie nie kojarzysz też ciekawej akcji z tym związanej. Nasz bohater ŁB na tej nowej budowie w Dębnie (Sezon7) w początkowych odcinkach tagował w filmach #archon. Potem wniknęła sprawa z tymi przesuniętymi słupami i jeden z Mirków napisał maila do Archonu z pytaniem o ten projekt, coś tam opisał sprawę i zapytał o ŁB, a