Wpis z mikrobloga

@Androvax: Zależy od eventu, generalnie jak masz ochotę grać to tak bo czyszczenie sklepów prawie zawsze jest bardziej opłacalne niż zwykłe farmienie. Tylko warto się zorientować które questy mają najlepsze drop rate walut żeby nie marnować jabłek na te słabsze. Jak już wyfarmisz sklep to niektóre eventy mają nieskończoną loterię to możesz farmić ile chcesz i tak będzie się opłacać. Obecny tego nie posiada ale za to ma naprawdę fajne itemy
Nie wiem jak sprawy się mają na NA serwerze, ale grając na JP dostaje się taką ilość tych jabłek, że można śmiało co event używać ich ile się chce/potrzebuje. Zgadzam się z @MikiBomba, generalnie na eventach warto czyścić sklepik bo można wyfarmić cała masę materiałów, a ich w FGO nigdy za wiele :)
Ps. Grając aktywnie prawie codziennie uzbierało mi się już ponad 400 jabłek :D
Pobierz empe1899 - Nie wiem jak sprawy się mają na NA serwerze, ale grając na JP dostaje się ...
źródło: comment_1611180037rtytpLGH02ew2I3xZ8FTyU.jpg
@empe1899: to dopiero mój pierwszy event, więc aż na takie luksusy sobie pozwolić raczej nie mogę, zużyłem 2, żeby trochę fabułę tego eventu przyspieszyć, mam nadzieję, że mnie to kiedyś w dupę nie ugryzie, jak ich na coś innego bym potrzebował..
@Androvax: W tym evencie jest do zdobycia jedna z najlepszych darmowych 4* w grze. ba, w ogóle 4*.
Oczywiście trzeba Chloe wygrindować na NP5 i na maks poziom, ale to dokładnie ten event, gdzie opłaca się grac nie tylko dla fabuły (którą FGO ma świetną, szczególnie w porównaniu do innych mobilek) i dla czyszczenia sklepu, ale przede wszystkim dla Chloe.
@Androvax nie masz się co przejmować, jabłka nie są aż tak ważne jak mogłoby się wydawać, a na dodatek przy okazji eventów będziesz dostawać ich całkiem sporo. Prisma Codes był też jednym z moich pierwszych eventów i potwierdzam, że Chloe jest jedną z najlepszych 4* i będzie Ci się przydawała bardzo długo, więc postaraj się wbić ją na NP5 :)