Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Zacząłem grać w tego słynnego #wiedzmin3 na #ps4 bo był w promocji za 30 zł.

Gram może z 8h, a czuje się jakbym przeszedł może z 1% gry. Ogólnie mocno rozbudowana i chyba nie umiem grać. Np odkryłem, że kowal może mi zrobić zajebisty miecz. No to pochodziłem trochę poszukać składników, zarobiłem kasę, zrobiłem miecz, ale nie mogę nim walczyć, bo muszę mieć 26 poziom, a mam #!$%@? 4. Ludzie, to ile trzeba grać w tą grę, żeby taki poziom zdobyć?

A w ogóle to dajcie jakieś ciekawostki i fajne miejsca najlepiej że słabymi potworami typu Utopce lub dzikie psy :D, bo na razie tylko im umiem spuścic #!$%@?. Rycerze to w ogóle nie moja liga, :/

#gry
  • 14
@resuf: no ciężko mieć 26 poziom tak wcześnie, trzeba fabułę ruszać. Generalnie nawet na początku możesz pokonać każdego różnymi motywami, wystarczy w sumie dobrze znaków używać i 3/4 potwór możesz robić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cinkito: no ja nie wiedziałem do tego momentu, że są jakieś poziomy. Janusz gamingu ze mnie :/
@SpeaRRR: ja tylko ogniem w nie #!$%@?, ale długo trzeba czekać, żeby się załadowały. To lepiej innego używać?
@resuf przedewszystkim nie marnuj czasu na crafting tak wcześnie bo to bez sensu zwłaszcza jak robisz coś czego nie możesz używać. Najlepiej nie zbaczaj z głównej lini fabularnej aż do Novigradu. Wtedy już będziesz miał poziom, dostęp do lepszych kupców i kase. Jak wyżej robisz zadania pod swój lvl, klikasz w zadanie na twoim poziomie zeby bylo aktywne i tam idziesz. Co do craftingu to zainteresuj sie rynsztunkami szkół wiedzminskich bo są
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ziutek_Grabaz: Novigrad to te duże miasto? Ja już sobie tam na koniu pojechałem :D
Gdzie są te runsztunki szkół wiedzminskich? Jak je poznać?
Mój styl walki to wjazd z buły i gleba. Czasem ogniem strzelę jak się już załaduje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@resuf:

Ogólnie mocno rozbudowana i chyba nie umiem grać. Np odkryłem, że kowal może mi zrobić zajebisty miecz


Spoko, ja po przejściu 70% fabuły dopiero się dowiedziałem że lepsze wiedźmińskie miecze robi się z gorszych wiedźmińskich mieczy, a żeby zdobyć pierwszy wiedźmiński miecz wystarczy miecz z początku gry który łatwo wycraftowac ¯\_(ツ)_/¯
Ile ja się nazalowalem że wyrzuciłem ten miecz na początku gry
@resuf: jedną z rzeczy, która czyni tę grę tak świetną jest świat i otoczenia. posłuchaj co mówią ludzie na około, jakimi tekstami rzucają nawet nie do Ciebie tylko do innych NPC.
@resuf jak zobaczysz u jakiegos kupca mapy to kupuj wszystkie. Po zdobyciu takiej mapy dostaniesz zadanie poszukiwania rynsztunku z roznym lvl. Rob te na które masz zbliżony poziom. Jak gdziesz pojedziesz bez fabuły za bardzo do przodu to tez bez sensu bo możesz sobie zepsuc jakiegos questa i wtedy masz na czerwono daną opcje w menu zadań. Ogólnie jak napisałem za 1 razem najlepiej iść zgodnie z głównymi zadaniami i w międzyczasie
@4WgH: @resuf: ja 8lvl i ponad 30h, w białym sadzie siedziałem 18h xD Aczkowiek miałem tak samo, w prologu sobie radziłem, a puścili mnie do Velen to zgłupiałem i dopiero po 3 dniach cokolwiek zacząłem ogarniać. Jak mam wątek główny na mój level to go robię, a jak nie to odwiedzam wioski, w których jeszcze nie byłem, gram w gwinta i patrze czy coś mają pobocznego/zlecenie na mój poziom, jak