Wpis z mikrobloga

@o_so_chozi: Też za 5 dni otwieram spór bo kończy się czas tej śmiesznej ochrony. Wartość paczki 300pln. Ktoś pisał że jest problem z odzyskaniem pieniądzy bo żółtek czyta tracking z ali a tam Przybycie do kraju docelowego. Czas ochrony zakończony zamowienie zamknięte i dupa. Zobaczymy za 5 dni
@Andczej Ciekawe co się z nimi dzieje tyle czasu, z ASS nie miałem takiego problemu i przeważnie przychodziło do mnie po 3-4 tygodniach a tutaj 2 nierejestrowane szły prawie 3 miesiące i jedna nadal nie doszła
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@o_so_chozi: największy problem że to jest niby ASS, płaci się za to często dodatkowo w porównaniu z economy, a jednak idzie więcej. Wie ktoś dlaczego niektóre paczki bez baterii idą postnl, a nie 0045?
@Baximierzz: I jak tam, wygrałeś spór? Na trackingu mojej "paczki" LT..NL też ostatnio sczytano że jest w liegie dokładnie to 18.01 i nic do przodu nie ruszyło ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@o_so_chozi: U mnie również się zmienił. Na początku trochę się wystraszyłem że nic z tego nie będzie bo przecież nic nie przyszło . Ale wyczytałem że to kolejny ze statusów. Jeszcze ze 4 statusy(widziałem screena na forum) i paczki będą u nas :)