Wpis z mikrobloga

@dmnbgszzz nie czuje tu żadnej chemii, mi się ten zapach kojarzy z czarną herbatą. Nie znam Armani swy.
Z tą trwałością też głosy są przesadzone, ja czuję zapach przez kilka godzin, ale fakt, że nie jest to zapach bardzo intensywny, nawet zaraz po aplikacji.
@dmnbgszzz: To ja sie wypowiem, bo posiadam oba zapachy (a raczej 3 licząc EDT oraz EDP SWY), to są inne zapachy. Ich wspólną cechą według mnie jest "otulenie", bardzo przyjemne zapaszki, a tak to za wiele wspólnych akordów nie mają, Wow! jest zapachem bardziej wyraźnym. Wyczuwa się w nim rękę chemika, ale nie jest to nic strasznego, mi osobiście podoba się ta syntetyczność.
@Szypki_jaszczomp bardzo jestem zadowolony, zapach mega słodki, momentami sprawia wrażenie gumy balonowej. No i edp za troskę ponad 1 zł za mililitr, mocny i trwały.
Zdziwiony jestem, że tak mało o nim jest w sieci, bo według mnie zapach super a stosunek cena/jakoś jest bardzo dobry, przynajmniej tak mi się wydaje patrząc na ceny innych perfum, ale nie się mylić bo aż tak się nie znam xd
@meshack: wiesz , o joopie wow jest mało recenzji w internecie, bo debile tylko recenzują Tomy Fordy , Amouage i skaczą z euforii jak wyjdzie nowy zapach od tych dwóch marek. Natomiast nad Joopem , Mexxami nie pochylają się nawet