Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o takich telewizorach
- JVC LED LT-50VU8000 - 4K, smart. wiem, że to produkcji tureckiego Vestla
- Sony KDL-50WF665 - ten nie jest 4K tylko FHD ale Sony zawsze kojarzyły mi się z jakością
- Toshiba 49UL5A63DG - też Vestel, w sumie parametrami zbliżony do JVC

Cenowo wszystkie podobne (raczej z tańszych i na tym mi zależało). Czy któryś z nich wyróżnia się waszym zdaniem czymś szczególnym? O tym JVC ciężko jakiekolwiek opinie znaleźć

#telewizory #smarttv #telewizor
  • 8
@StefanEm: głównie zwykła telewizja naziemna + fajnie że te modele mają tuner tv sat do darmowych zagranicznych, sporadycznie konsola, częściej jakiś serial na pendrive lub może właśnie netflix (z którego nigdy wcześniej nie korzystałem)
@trekkers: TCL LED 50P715, ja kupiłem w podobnym budżecie taki. Z tym, że dla mnie priorytetem było 4K i niski input lag, bo telewizora używam praktycznie tylko do konsoli i Netflixa. Z jakości obrazu i wykonania jestem zadowolony.
@trekkers: Też jestem zainteresowany JVC z serii VA8000. Z tego co wywnioskowałem z enigmatycznych parametrów, to przekątne 43" i 50" ma IPS-a (patrząc na podane kąty). Wyższe przekątne mają już VA. Acha, no i seria VU8000 NIE MA Androida tylko jakiś mizerny system producenta, seria VA8000 ma już Androida.
@Nietopesz: Nie ma może jakiegoś szału ale jest wystarczająco płynnie.
Jak odpalę yt czy netflix na xboxie to rzeczywiście tam lepiej to chodzi, ale i tak korzystam z aplikacji na TV, bo wygodniej jest nawigować samym pilotem niż pilot + pad.