Wpis z mikrobloga

@pijanypowietrzem: Różnica jest taka, że 3 duo może spalić dwa heetsy bez ładowania, trochę szybciej się ładuje, jest nowszy i ładniejszy. I droższy. Mnie 2.4 w zupełności wystarcza. Jedyny rabat to z kodem polecającym, -15zł i kilka paczek heetsów po rejestracji w aplikacji iqos. Wszystkie kody działają tak samo, mogę podesłać na priv, jeśli potrzebujesz.
  • Odpowiedz
@pijanypowietrzem: Droższy szybciej się ładuje i mozesz spalić 2 heetsy pod rząd
I ogolnie każdy cos tu może zalatwic a to po prostu kody ref ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A akcja spoko za 99 zł.
  • Odpowiedz
@pijanypowietrzem: docelowo/przyszłościowo będzie wchodził na rynek następca 2.4+ tak jak to było kiedyś ze zwykłym 2.4. Dlatego robią promocję żeby wyprzedać stany magazynowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pijanypowietrzem: Mam dobre porównanie, bo dużo znajomych u mnie korzysta z iqosa.
2.4+ jest bardziej awaryjny, u większości pojawił się ten sam problem tzn. pęknięcie zapięcia ładowarki lub pęknięcie przy przycisku do otwierania w ładowarce. Jak dużo palisz to już po 1 - 1,5 roku sprzęt do wymiany (ale pierwsza wymiana elementu jest za darmo jeśli zarejestrujesz się po zakupie w iqos club, z resztą sprzedawca Ci o tym powie)
  • Odpowiedz
@pijanypowietrzem: Przerobiłem 2 2.4 i jest bardzo awaryjny. Urwany element od zamknięcia to jedno ale słaba bateria to drugie. Teraz testuję 3 Duo, póki co jestem zachwycony. Zamknięcie lepsze, nie trzeba celować wkładając podgrzewacz bo w 3 DUO jest symetryczny i jak wsadzisz będzie pasować i ładować. Ładowanie na USB C co robi ogromną różnicę jeżeli masz telefon na USB C (nie potrzeba dodatkowego kabla). Zdarzyło mi się kilka razy
  • Odpowiedz