Wpis z mikrobloga

czegos mi brakuje. chyba komfortu xD


@oblesny_wujek:

A z czego na co się przesiadłeś?
Ja jeździłem wszystkim czym się dało marek popularnych. Postanowiłem kupić AR 156 ale nie mogłem znaleźć dobrego egzemplarza i niechcący przejechałem się Audi A4B5 z welurowymi fotelami. I już nim pojechałem wtedy do domu. Trochę powymieniałem przy zawieszeniu i samochód płynął. Był jak fotel mojego ojca, w którym ten zawsze oglądał telewizję
  • Odpowiedz
@kompot_z_grzybuw:

A nie masz jakichś spraw bliżej stolicy? Zresztą zapytać nie zawadzi - moźe akurat on będzie miał jakiś biznes w okolicy. No i lubi japończyki zadbane mechanicznie.
  • Odpowiedz
@Ogniwo_Paliwowe: 530km dokładnie. Dopiero jak wysiadłem przed moim domem, popatrzyłem na nią i sobie pomyślałem „to było głupie”. Akurat jechałem w pogodę gdy niemiłosiernie padało i były te mrozy to był akurat czwartek w zeszłym tygodniu. Auto stało rok, jak zaczelo padać włączyłem wycieraczki a tam karabin maszynowy strzelał, wycieraczki chodziły ale dalej nic nie widziałem. Nie wspomnę o oponach
kompotzgrzybuw - @Ogniwo_Paliwowe: 530km dokładnie. Dopiero jak wysiadłem przed moim ...

źródło: comment_1611159040Oqpv2nfqosRcbzq97wBn2g.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: Niestety mieszkam na motoryzacyjnym zadupiu a jedyne kandżo na ktore mogę pojechać to jak zrobię sobie ze znajomymi :(
@Jin: spróbować warto w sumie, i stan z zewnątrz taki graciarski, na pewno się ucieszy z pozostałości świateł do jazdy dziennej czy z rdzy pod klamką
  • Odpowiedz