Wpis z mikrobloga

Cześć, potrzebuję porady.
W grudni wykupiłem pakiet OK SYSTEM, żeby móc korzystać z obiektów rekracyjno-sportowych. Wykupiłem go, ponieważ OK SYSTEM informował, że wszystkie obiekty sportowe się otwierają i uruchamiają normlany pakiet za pełną kwotę. Kilka dni później wprowadzono restrykcje, które teraz przedłużono. Nie miałem możliwości korzystać z żadnych obiektów, bo w moim mieście wszystko zamknięte. OK SYSTEM zwrócił mi 50% kosztów i powiedział, że uruchamia platformę online do ćwiczeń. Jako, że to mnie w ogóle nie interesuje, chciałem odzyskać swoje środki poprzez reklamację. Firma mnie informuje, że zrezygnować z pakietu mogłem do 20 grudnia (miałem przewidzieć, że wszystkie siłownie będą zamknięte) i nie mogą mi oddać pieniędzy. Ja im tłumacze, że nie chce zrezygnować z pakietu tylko odzyskać pieniądze za usługi, które świadczą i których nie mogą mi zagwarantować. Mówią, że nie da rady, bo sporo obiektów działa i ludzie korzystają no i przecież mają platformę ONLINE. Jak wspomniałem obdzwoniłem wszystkie obiekty w swoim mieście i wszystkie są zamknięte. Oni nie potrafią powiedzieć czy któryś w moim mieście jest otwarty. Czy jest jakaś szansa na odzyskanie pieniędzy?
#reklamacja #prawo
  • 1