Wpis z mikrobloga

Przekazywanie takich genów powinno być karalne, mam zakola jak amazonka w górnym biegu, cofniętą szczękę, nos jak żydowski handlarz, już nawet nie wspomnę o moich chorobach psychicznych, do tego nadpotliwość(chyba to mnie najbardziej boli bo wstydzę się przez to wychodzić z domu). Jak tu żyć mirki
#przegryw
B.....7 - Przekazywanie takich genów powinno być karalne, mam zakola jak amazonka w g...

źródło: comment_1611129797EXp0ezzFizMKRbEo3UpUqh.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Black_Doomer77: no to nie jest tak zle, mozesz zadbac o siebie i zmienic diametralnie wyglad, przede wszystkim cwiczenia na porpawe sylwetki, zapusc brode na przykrycie szczeny i zgol sie na lyso. to jest najlepsze co mozesz dla siebie zrobic
  • Odpowiedz
@zdzisiu69: Ćwiczę regularnie, brody nie zapuszczę bo włosy na twarzy mi praktycznie nie rosną. A golenie na łyso w moim przypadku to wyrok, zrobiłem to rok temu w wakacje i wyglądałem okropnie, mam strasznie podłużną twarz. Obecnie zapuszczam włosy, tylko tutaj się pojawia nadpotliwość przez którą w wakacje będę ciągle spocony
  • Odpowiedz
@Black_Doomer77: ej no to z poceniem to przesadzasz. Ja np. mam na odwrót że np. ćwiczę na siłowni 2h lub biegam i wogóle nie jestem spocony. No a pocenie przecież świadczy o tym że się zmęczyłeś i nie jest to nic wstydliwego XD
  • Odpowiedz
@imanubba: wez sie nie odzywaj typie jak sie nie znasz nadpotliwosc to jest choroba a nie sie ze sie troszke bardziej pocisz przy cwiczeniach tylko wychodzisz spod prysznica i 5 min pozniej masz mokre plamy od potu

@Black_Doomer77: tez mam nadpotliwosc ostatecznie mnie wykluczyla z jakiegokolwiek zycia socjalnego
  • Odpowiedz
@Lepper3001: no tak ale mi chodzi o to że to że Wy uważacie że nadpotliwość wyklucza was z życia socjalnego to fikcja. Nikogo normalnego nie będzie to odrzucać że ktoś się częściej poci tak samo jak to że częściej pije, wydmuchuje nos kaszle czy sra to są podstawowe potrzeby
  • Odpowiedz
tylko jak czlowiek widzi ze jestes spocony to mysli ze jakis brudas smierdziel co sie nie myjenawet jak ten ktos sie myje codziennie. a kazdemu spotkanemu nie bedziesz tlumaczyl ze to choroba
  • Odpowiedz