Wpis z mikrobloga

@FIVEGAMING: Eutanazja socjalna, EUTANAZJA +, normalsy mają 500+ i 300+, mi nie trzeba takich luksusów, ale coś od państwa opiekuńczego mi się należy.

@rozdartapyta: Wiesz... nawet mogłaby być w pełni płatna, zainwestowałbym wszystkie swoje oszczędności, to byłby najlepiej ulokowany kapitał w moim nie-życiu.

@Galkovsky: Czarowanie się, że magik to taka prosta sprawa i jest się od niego o krok. Nie łudźmy się, zestarzejemy się jako ohydne
  • Odpowiedz
@wojskowy-onanista1: Nie mów tak! Ich problemów nikt nie zrozumie. Lata rozwoju nauki o mózgu psu w dupe, to są większe płatki śniegu niż p0lki księżniczki, dlatego ich ŻADEN psycholog nie pojmie, tak są wyjątkowi. I właśnie dlatego nie ma nawet sensu próbować, bo lepiej się poużalać i potoczyć błędne koła. Proste? Proste! #pdk
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FIVEGAMING: legalna i w pełni refundowana.

@rozdartapyta: a co ci zależy czy refundowana? Idziesz do bociana i on ci je sponsoruje, bo spłacał nie będziesz. Pomijając spadkobierców, no to w takiej sytuacji bierz polisę ubezpieczeniową odpowiednio wcześnie - pokrywają samobójstwa. Zresztą to by były śmieszne koszta jakaś tabletka to z 200 zł pewnie, a jeżeli byłoby w jakichś ośrodkach jako zastrzyk bo to z 2k max. Pogrzeb więcej
  • Odpowiedz
I właśnie dlatego nie ma nawet sensu próbować, bo lepiej się poużalać i potoczyć błędne koła. Proste? Proste!


@agaciksa: A co jeśli próbowali? Starali się coś zmienić, ale życie udowodniło że to na marne?
  • Odpowiedz
@wojskowy-onanista1: Bez tego by się nie obeszło, ale to dobrze nikt by nie odszedł pod wpływem chwili i emocji
@FrasierCrane: prawdopodobnie trzeba byłoby dostarczyć jakiś wniosek o braku długów. Nie wiem ile kosztuje kremacja, ale mogą mnie potem spuścić w kiblu

@agaciksa: wiesz co jest w tym wszystkim śmieszne? Że możemy powoływać na ten świat ludzi bez żadnych konsultacji z psychologami, a następnie zgotować komuś piekło
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sadcat: dlaczego dłużnikom państwo miałoby odmówić eutanazji? Bez sensu.

A kremacja i taki pochówek jest tańszy niż tradycyjny. Jest nawet szansa zmieścić się w zasiłki pogrzebowym.
  • Odpowiedz