Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Miał z was ktoś wysypkę ketonową? Jestem już 3 tydzień na diecie i od kilku dni mnie męczy.
Kiedy to mija? Jakieś rady jak zmniejszyć swędzenie?

#keto #lowcarb
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Koguy: częste chłodne kąpiele smarowanie wysypki szamponem selsun blue (potem natłuszczanie jej bo zrobi ci się bardzo sucha i będzie się goić brzydko), a żeby zniknęła musisz podnieść węgle na jakieś 30-40 (chyba że masz mocna wtedy nawet 100) póki nie zniknie
Ser cheddar, mozzarella, mascarpone, jajka, mięso wołowe, kurczak, sałaty, awokado. I własciwie to tyle. Węgli miałem ok 10-15 g max. Ale wszsytko to jadłem wczesniej bez wysypki ect.

Przejde na diete Low Carb bo musze to wyleczyc bo sie spac nie da
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Koguy: smarujesz gruba warstwę na wysypce jak krem, odczekaj 5-10 minut i spłukuj koniecznie zimna woda. Póki masz ostra wysypkę rób tak 2-3 razy dziennie ale max. parę dni bo wysuszysz sobie skórę na Maxa. Potem jak będzie potrzeba to raz dziennie. No i pamiętaj żeby potem smarować czymś tłustym np. Olej z czarnuszki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Koguy: jak już nie będzie cię swędzieć to nie ma co selsuna używać, a olejem smaruj po prysznicach i w międzyczasie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@qjxx: 3 dni węgli po 100g i nadal na paskach wysoki poziom ketonów w moczu. Dzisiaj po prostu zjem coś słodkiego. Żeby było ostro powyżej 100g węgli bo mi się wysyłka na plecach pojawia