Wpis z mikrobloga

Chciałbym przestrzec was przed korzystaniem z #goodie Z takimi oszustami jeszcze nie miałem do czynienia. Trzy transakcje niezaliczone. Dwie reklamacje odrzucone od czerwca. Jeszcze jedna wisi, więc pewnie też odrzucą. Żeby uprzedzić przyszłe odpowiedzi. Transakcje wykonywane zawsze przez stronę w trybie incognito. Jedne transakcje zaliczone inne nie. Ładne wałki na ludziach robią.

#cashback
  • 6
@Krol_Dzielni: u mnie też coś ostatnio ciężej z pojawianiem się oczekujacych tranzakcji. zgłaszanie nic nie da bo i tak odrzucą. wielki problem jest z allegro że się często te tranzakcje nie pojawiają
@Krol_Dzielni: właśnie ze korzystałeś z trybu incognito nie weszło zapewne, bo przeglądarki blokują tam śledzenie. Ja zawsze prewencyjnie nagrywam większe transakcje i wchodzą mi zwroty po 50 zł za RTV/AGD bez reklamacji ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zestiyutro: niczego nie blokują, a gwarantują wyczyszczone ciasteczka na starcie i wyłączone wtyczki. Tak się powinno robić, żeby mieć pewność udanej transakcji. Tego, że goodie nie poleci w kulki, już nic nie gwarantuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zestiyutro: to, że jest w instrukcji nie oznacza, jeszcze, że jest poprawnie. Wszystkie cashbacki działają tak samo, a dużo z nich korzysta z tych samych agregatów (goodie też). Tryb prywatny to taki sandbox, a gdyby w nim ciasteczka nie działały to niemógłbyś się zalogować do dużej części internetu.
@Krol_Dzielni: Poniżej podsyłamy kilka wskazówek, jak zmniejszyć ryzyko odrzucenia transakcji :

* Pamiętaj, by każdorazowo zakupy rozpoczynać czyszczeniem plików cookies.
* Nie zapominaj też o tym, żeby zalogować się na naszej stronie i przechodzić na wybrany sklep poprzez różowy przycisk "Przejdź do sklepu"
* Wyklucz naszą stronę w swoim AdBlocku. Bez tego nie damy rady przydzielić Ci cashbacku.
* Staraj się robić zakupy w tej samej karcie, od której zacząłeś zakupy