Wpis z mikrobloga

Zamierzam przeanalizowac, jak na przestrzeni ostatnich 5-6 lat zmienily sie tresci publikowane na wszystkich trzech kanalach YT #arhneu

Wybiore sobie okres... powiedzmy trzymiesieczny - od poczatku wrzesnia do konca listopada. Zobaczymy, ile wrzucal livow, ile filmow standardowych, ile podgladow, ile boxow z gadzetami. Zobacze tez, ile w kolejnych latach od poczatku serwisu bylo time warpow sprzetowych, wyzwan Archona oraz w ktorym roku bylo Gramytatywnie.

Ogolnie mam wrazenie, ze teraz jest o wiele mniej filmow, o wiele mniej tresci pod wzgledem surowego czasu godzinowego, ktory by mnie mogl zajac. Nie wiem czy przez brak livow czy co. Niby ma Kebaba, jeszcze jakis nowy ziomek tam czyta i tyle bylo zachodu o to studio, ktore mialo przyspieszyc proces produkcji.

No ale kurcze ja mam wrazenie, ze albo to Archon mocno zdystansowal sie na przestrzeni lat od serwisu, albo to ja zgrzybialem.

Stawiam teze, ze okres, gdy wychodzily Time Warpy z konsol Nintendo, gdy byl maraton GTA, gdy byly pigulki ze wszystkich GTA, gdy byla seria livow Wakacje z Arhn.eu, to byl najlepszy czas dla serwisu. Jego prime. I lepiej juz nie bedzie.

#gry #konsole
  • 6
@Belobog: mysle, ze to co dla mnie osobiscie najcenniejsze, time warpy sprzetowe i pigulki o calych seriach, sa cholernie pracochlonne i moze wrecz nieosiagalne dla osoby, ktora nie chce byc juz pracoholikiem. A taki surowy Archon, bedacy swietnym wirtualnym towarzyszem (live’y, Gramburger, podcasty, wyzwania), jest dla niego trudny do wykrzesania.

I jeszcze zobacze, w ktorych latach byly pokoje gracza ;) oraz wydziele kategorie unboxing.
@piotrveyner: Już kiedyś sporo mu czasu szło na nagranie własnych nagrań recenzowanych gier czy nawet własnoręczne odtwarzanie rzeczy do system error. Inny po prostu bierze za zgodą czy bez gameplay z innego kanału, nagrywa narracje i gotowe.