Wpis z mikrobloga

@DawidXO: A tak MM twierdziło, że może pojawić się w każdej chwili bez ostrzeżenia. W sumie dosyć długo wisiały, bo jakieś 1,5h ale z normalnymi nie będzie tak łatwo i wydaje mi się, że pojawią się tak samo jeszcze w tym tygodniu
@DawidXO: Potwierdzam, pojawił się ten zestaw Digital plus drugi pad i chyba udało mi się go kupić. Opłaciłem wszystko, dostałem dwa maile (przedsprzedaż, złożenie zamówienia), czekam na kolejne o księgowaniu płatności (dziwne bo zrobiłem przelew online) i wysyłce.

Digital jest na pewno rzadszą wersją, ale zarówno w popycie i podaży, dlatego jestem bardzo zadowolony, że udało mi się ją kupić. Dla mnie to jest ta lepsza wersja. Zgrabniejsza konsola, mniej awaryjna
@Danio_1992: już pisałem to jest tak że dostawa przychodzi na całą Polskę i sony polska dzieli te dostawy na poszczególne sklepy w zależności od umów i zapotrzebowania. Jeśli me, neonet i euro mają od 21.01 realizować to mm też wie kiedy dostanie i może sobie wpisali 24.01 żeby to bez ciśnienia wysyłać. Ale w każdym razie na napędy należy polować po 21 bo jak widać mm nigdzie nie daje info tylko
@DESiGNER86: ja nie mam 12 lat, mogę poczekać chwilę na to żeby pograć w taki tytuł, życie uczy cierpliwości. Czasu braknie żeby ograć to wszystko co będę miał z PlayStation Plus Collection, a co dopiero te gry co wyjdą w tym roku.

Dodatkowo mało to stron z kodami cyfrowymi do gier, taniej niż w sklepie? Nie pamiętam żebym kiedykolwiek zapłacił "sklepową" cenę za grę w wersji digital.

Na sam koniec dodam
@DESiGNER86: Jak będę miał naprawdę ciśnienie, recenzje będą rewelacyjne itp. (np. nowy Horizon) to kupię, chyba nie wszystkie będą za 350pln, większość ma być za 60$ czyli ceny jak teraz.

Na resztę mogę poczekać. Dla mnie to i tak jest odkrywanie świata PlayStation na nowo bo ostatnio miałem PS3 Slim (kupione tuż po premierze), które oddałem siostrze. Nawet nie wiem, która z tych gier będzie mi się podobać.