Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Czy jest jakiś powód dla którego #morele nagle wystawiło mi dzisiaj fakturę na RTX 3060ti Gaming OC zamówionego 3 grudnia? Zazwyczaj sklepy wystawiają faktury w momencie wysłania ale tutaj dalej mam status zamówienia "nowe". Z drugiej strony może coś się jednak ruszyło? Ile średnio się czeka między wystawieniem faktury a realizacją? Do tej pory dużo stamtąd brałem ale nauczony różnymi aferami zawsze tylko to co faktycznie było dostępne i wysyłali od ręki.
Mam jeszcze zamówioną 3060ti Gaming Trio z #xkom ok. 20 minut po premierze ale z tymi dziadami nawet nie idzie się skontaktować (na maile odpisują po tygodniu), więc coraz bardziej wątpię, że mi to zrealizują ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#nvidia #kartygraficzne
  • 10
@jandiabeldrugi: Gigabyte rtx 3060ti Gaming OC w wersji PRO? Może mają częstsze dostawy jak morele niby jest jakimś platynowym partnerem Gigabyte od 2015. Daj znać jak status się zmieni. Jak faktura wystawiona to jest szansa że nie anulują zamówienia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xqwzyts: nic mi o tym nie wiadomo, w regulaminie na stronie też nic takiego nie znalazłem. Z drugiej strony nie oszukujmy się, zawsze mogą anulować, choć ja akurat się z tym nie spotkałem. Przy obecnym cyrku z cenami kto wie jak będzie, skoro karty potrafiły zdrożeć o tysiaka przez te półtora miesiąca ( _)