Wpis z mikrobloga

raczej nie czytasz wszystkich komentarzy pod filmami, tutaj jak zagladniesz to zobaczysz
@plkd zmierzasz w zla strone od jakiegos czasu w moim odczuciu, chyba ze Twoim targetem sa spocone 12-letnie macki to rozumiem, hajs ma sie zgadzac, a cala reszta nie jest wazna

dzisiaj odpalilem filmik z ciekawosci po tym jak uslyszalem jak Ci poszlo w LW, ale z filmiku tego sie nie dowiedzialem, kolejny argument, ze mialem racje przestajac ogladac Twoje filmiki

szkoda, ze na polskim yt wiekszosc jutuberow zmierza w kierunku kamykowo-liskowym czyli gimb-targetu
#fut
  • 13
@zdzichubanan: to i tak masz niezła tolerke jak Ci się wczesniej lisek wydawał normalny xD
@iti1986: co do yt to wystarczy spojrzeć jaki content się najlepiej w tych czasach sprzedaje, i w jakie roczniki celują dzisiejsi twórcy, bo w końcu z tego żyją. No i o ile rocznik w Twoim nicku nie jest przypadkowy, to chyba jasne, że nie w tą grupę wiekową celują ( ͡° ͜ʖ ͡
@iti1986: Fajnie, że chciało ci się napisać taką wiadomość, ale niestety, nic ona nie zmieni. Moim targetem nie są osoby 30+ (bez urazy, po prostu jestem szczery), bo sama FIFA to gra od 3 lat. Pewnie, może oglądać mnie każdy, ale ja nie robię nic wyniosłego. Nikt nade mną nie stoi, mogę pokazywać w swoich odcinkach co tylko chcę i jeśli uważam, że nie chcę głębiej poruszać tematu FUT Champions to
@plkd: ta wiadomosc nie miala niczego zmienic, po prostu chcialem wyrazic swoje zdanie, ze robisz gimb content, a nie quality content jak wieku na yt
generalnie fajnie sie to ogladalo do pewnego czasu, coraz bardziej zaczynal mnie razic brak dystansu, branie wszystkiego na serio, a rtg to cos fajnego i pozadanego (chociaz nie tak jak gimb content, niestety) dla wielu osob, w tym mnie, ale doskonale rozumiem Twoje podejscie, ze robisz
@plkd: @iti1986: chłopaki, to nie widzieliście Alvina, co sekundę muzyczki, jakieś ognie, wstawki, nie wiadomo co, sekundy nie można wytrzymać jak ktoś powyżej 12 plus. PLKD chociaż tak nie robi tylko normalny kontent bez tych wszystkich ogni. Mi najlepiej ogląda się PLKD, Lachu i Bejota. A dla ITI może coś zagranicznego jak BorasLegend czy coś hm
PLKD, Lachu i Bejota


@Renden: u mnie to samo. Nie oglądam wszystkiego, ale jak już przeglądam jutuba to właśnie PLKD i bejot, łacha też widziałem kilka filmików i taki luźny ziomek. Z resztą jutuberow już gorzej, ale co kto lubi.

@iti1986: ja też już małolat nie jestem, dlatego nie liczę, że ktoś będzie robił content typowo pode mnie. Po prostu omijam tych, których nie trawie, polecam to samo, no i