Wpis z mikrobloga

Jestem dobrym ziomem użytkownika @KontrastWykop . Stara ekipa z tagu, której pewnie już w większości tu nie ma, wie, że się znamy osobiście. Widziałem posta, że uważacie, że skoro ma dziewczynę, to jest normik, więc wam powiem, że:
1. Tak, Konti ma dziewczynę
2. Tak, poznałem ją osobiście, dziewczyna-złoto
3. Tak, poznali się na wykopie
4. Nie, nicku Wam nie podam, bo zapewne sobie tego nie życzy
5. Nie, posiadanie dziewczyny nie sprawi, że wasze życie samo z siebie zmieni się o 180 stopni w dobrym kierunku

Śmieszy mnie to, że nadal 90% tej #!$%@? społeczności z tagu uważa, że jak ktoś ma laskę, to normik. Wiecie co? Mnie np. moja crush zlała ciepłym moczem pare miechów temu. Bolało? Bolało. Ale mimo tego, że zostałem olany przez mój obiekt zainteresowania, i nadal jestem singiel, to nie przegrywam życia, bo odnalazłem się w tym czym się spełniam, #!$%@?, że nie mam z tego hajsu póki co - to jest właśnie pasja, stawiasz wszystko ponad to, żyjesz tym.
Dlatego posiadanie baby, to nie jest żaden wyznacznik wygrywania. Wygryw, to stan umysłu, przegryw, to stan umysłu. Prawdziwie szczęście daje Wam pasja, z którą możecie się dzielić z innymi. Każdy z Was zapewne ma jakieś mocne strony, coś w czym jest dobry, ale albo to olaliście z biegiem czasu, albo stwierdziliście, że nie dacie #!$%@? rady(xD), albo tak jak ja miałem, że mi stary pijany #!$%@?ł do łba, że w życiu chodzi tylko o to żeby chodzić do szkoły, potem do pracy, potem zrobić rodzine a potem kitnąc nie wiedząc, po #!$%@? w ogóle się było na tym świecie xD
Każdy z Was jest na pewno w czymś dobry, ma do czegoś smykałkę, nie bójcie się ujawnić ze swoją pasją. Odstawcie te #!$%@? blackpillowe na bok, nie zatruwajcie se tym łba. Miało być krócej, ale się rozpisałem w trakcie, pozdro, życzę Wam wygrywania.
#przegryw #wygryw #wychodzimyzprzegrywu #niewiemjaktootagowac
  • 8
  • Odpowiedz
@VirginLoser: Właśnie problem w tym, że większość przegrywów nie jest w niczym dobra (w tym ja) i ciężko jest odnaleźć pasję w takiej sytuacji. Pamiętam Twoje kawałki i fajnie ci to wychodziło, rozumiem, że nadal robisz muzykę?
  • Odpowiedz