Wpis z mikrobloga

Hejo! Problemów z #aliexpress ciąg dalszy.

Zamówiłam do paczkomatu, natomiast dzisiaj dostałam smsa z numerem do śledzenia od PP. Przesyłka już w Polsce. Dokąd właściwie to pójdzie?
  • 18
  • Odpowiedz
@Bukaa_: jak masz podany nr. do kuriera to możesz spróbować się skontaktować z nim. Chyba były przypadki, że ktoś chciał do paczkomatu, ale dostał normalnie na adres domowy, bo chyba sprzedawca ma do niego dostęp nawet jak się wybierze paczkomat.
  • Odpowiedz
bo chyba sprzedawca ma do niego dostęp nawet jak się wybierze paczkomat.


@Okayama:

nie sprzedawca, a ali... i jezeli jest zmiana formy doreczenia zrobiona przez Ali (bo przesylka zostala nadana jako ASS), to idzie na prawidlowy adres, jak majfrend polecial w uja, i nie wyslal ASS jak powinien, to bedzie nadana na adres paczkomatu :)
  • Odpowiedz
@Okayama: nie, nie, nadane dopiero z PP komorniki. Po prostu dostałam niezłego mindfucka, bo oczekiwałam na jakieś powiadomienie z Inpostu. ( _)
  • Odpowiedz
@Bukaa_: sprawdź na stronie alix jak wygląda obecnie status twojego zamówienia tam mogła się pojawić zmiana numeru śledzenie możesz tez adres zmienili - cos ponoć poprawili z tymi paczkomatami ale pewności nie ma - znaczy jest jeden sposób - NIE ZAMAWIAĆ do paczkomatu
  • Odpowiedz
@tata_wariata: w szczegółach zamówienia widnieje adres paczkomatu, numer do śledzenia pokrywa się z tym smsa z PP, natomiast w "sledź zamówienie" jest już inny adres podany - adres domowy, pół miasta dalej od wybranego paczkomatu. ()
  • Odpowiedz