Wpis z mikrobloga

@smuteczek2000s: no ja bym powiedział, że w garnuszku to na bogato, takie najlepsze. Ja dziś już jestem leniwy i wybieram szybkość przygotowania i uciekam spowrotem pod koc ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@smuteczek2000s: a to całkiem nie taka droga sprawa, a przydatne jak nie wiem. Już nie muszę latać z czajniczkiem, trzepaczką i garnkiem żeby latte zrobić. Frytkownica też się przydaje jak najdzie ochota na frytki o 4 nad ranem xD
  • Odpowiedz
  • 1
@PrzThim Może wkrótce uda mi się odłożyć, jednak teraz muszę wybierać kupowanie kolejnych książek do matury ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Co do frytkownicy to bardzo polecam beztłuszczową - by zmniejszyć ilość tłuszczu czy też zapachu ( ͡º ͜ʖ͡º)

Latte! W poniedziałki z podwójnym espresso!
  • Odpowiedz
@smuteczek2000s: co kto lubi, jak dla mnie fryty na oleju to jedyny słuszny wybór B)
Nauka ważna rzecz, na szczęście już maturę mam za sobą. Dużo straszenia, a wcale nie jest to takie trudne. Z tymi książkami też przesadzają, ceny z kosmosu za niektóre przedmioty. Co zdajesz?
Po podwójnym latte mógłbym zwariować od kofeiny ()
  • Odpowiedz
  • 1
@PrzThim Jednak czasem warto zjeść zdrową wersję ( ͡º ͜ʖ͡º)

W tym roku zapewne będzie łatwiejsza! Zgodzę się, ceny są przesadzone i czasem ciężko znaleźć używane z np. dobrymi danymi. Zamiast starać się tworzyć dogodne ceny dla młodych ludzi to robią im pod górkę. Rozszerzenie: matematyka, angielski, geografia i polski.

Mój organizm już nie reaguje na kofeinę, dlatego zaczęłam zabawę z Yerbą ( ͡º ͜
  • Odpowiedz
@smuteczek2000s: O nie, herbaciara xD
Jakieś studia później planujesz? Co by nie było to się tam ustnymi nie stresuj, bo to jest ez. Tylko trzeba gadać jakieś głupoty, nawet minimalne nawiązanie do tematu i można jechać.
Frytki nie mogą być zdrowe! To by była profanacja. Zresztą, mi potrzeba masy więc tłuszcz trzeba żreć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@PrzThim Po prostu, gdy nie mogę się pobudzić kawą próbuję Yerbą, wcześniej piłam dużo zielonej herbaty ( ͡º ͜ʖ͡º)

Matematyka komputerową lub TSC na UJ - długo wybierałam, a nadal się obawiam czy to dobry wybór ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ustych w tym roku nie ma, jeśli uczelnia tego nie wymaga, ale ustych jakoś się nie bałam.

Chyba, że tak! Można jeść
  • Odpowiedz
@smuteczek2000s: zależy co masz na myśli dobry wybór. Grunt żebyś poszła na taki kierunek, który cię interesuje. Wtedy unikniesz zniechęcenia ;)
Nie no, to nie tak że się frytami cały czas obżeram. Jadam normalne rzeczy, aczkolwiek takie fryty z tłuszczu to jest zwyczajnie najlepsza rzecz na świecie, no chyba sama to przyznasz? B)
Mi ostatnio herbata przeszła i zapijam się kawą, ale to właśnie chyba wina tego ekspresu ( ͡
  • Odpowiedz
  • 1
@PrzThim Powiem szczerze, że ciężko jest mi coś wybrać, gdy bardzo lubię matematykę i rozumiem rzeczy studenckie, ale myślę, że UJ to będzie dobry wybór ( ͡º ͜ʖ͡º)

Przyznam, że takie tłuste frytki z dobrym kepuczem lub/i majonezem lub/i sosem czosnkowym są pyszna!

Kawa z ekspresu to kawa z ekspresu i będzie kawą z ekspresu! ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@smuteczek2000s: No to próbuj UJ, jak nie to przecież zawsze będziesz mogła zmienić jak coś będzie nie tak. Szkoda tracić życie na męczenie się.
Jak już tak o frytkach to bym takie frytki z posypką zjadł, o jeny. Ależ mi tego brakuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
No cóż, dziękuję za miłą rozmowę. Ja uciekam do łóżka się zawinąć w kokon i może coś do oglądania sobie
  • Odpowiedz