Wpis z mikrobloga

@a2t1: @miecz_przeznaczenia: Jest gorzej niż wam sie wydaje. Pod drzwiami z klatki odnotowałem 71 jednostek. Pod drzwiami balkonowymi 148. I to wszystko wchodzi do środka najmniejszymi szczelinami. Bez oczyszczacza mam 40-50 jednostek 2.5 w mieszkaniu!
A podobno całkowite uszczelnienie mieszkania nie jest zalecane....
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@widac_zabory: daaamn, a średnio zimą ile mniej wiecej? Tak dla skali?

Ja dzisiaj wyjątkowo pozaklejałem taśmą nawiewniki, mimo wkładów antysmogowych. Wolę się jednak jeden dzień pokisić :x
  • Odpowiedz
@metalowy_pasterz: Xiaomi. Bez zbędnych jonizacji, nawilżań, UV czy innych dodatkowych. W sensie nie ze nie warto tylko za długo by się zagłębiać i proces decyzyjny się wydłuża. Do 45 metrów kwadratowych. Filtr raz na rok wymiana. Sterowanie z apki z dowolnego miejsca. Głośność zależy od mocy, ale w trybie nocnym niesłyszalny. Chyba jest potencjał jeśli chodzi o automatykę w aplikacji xiaomi Home ale ja sobie ustawiłem tylko wyświetla na tel info
  • Odpowiedz
@metalowy_pasterz: z pl na morelę net akurat. Mam 4 szt i jestem zadowolony. Jedyny problem miałem to że przy wymianie filtra w appce nie zresetował mi stanu filtra na nowo na 100% (na urządzeniu pokazywało ok). Musiałem usunąć i dodać urządzenie na nowo i wszytsko było dobrze. Ma fajne ustawianie harmonogramów i jest cichy.
  • Odpowiedz