Wpis z mikrobloga

@l3gend: Kiedyś głosowałem na PO, nawet Komorowski - Duda.
Ogólnie to właśnie widziałem teraz z Tuskiem i powiem szczerze, że mnie to rozbawiło xD
Nie, chłop zrobił mi wieczór. Wybitne. Nie wiem co chciał przekazać tym przemówieniem, a może to satyra?
Tak, czy inaczej... mnie boli aż brzuch.
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet: nie wiem w jakim kontekście Koroluk to napisał, ale znając szarpanki lubi wyciągać z kontekstu i robić pod siebie, drugi Braun i Atorek z niego się robi
  • Odpowiedz
@Reiter: wiesz oglądałem wiele jego filmów, jak kiedyś nie było polityki tak teraz cały czas, mówi ze jest za konfederacją itp, dla mnie to niesmaczne takie smaczki, kto co lubi, ale prawda jest taka że typ odlatuje
  • Odpowiedz
@l3gend: zwyczajnie wrzuca politykę. Jego kanał i on decyduje + ludzie mu podrzucają artykuły. Jego kanał miał na celu pokazanie sytuacji kobiet na rynku + szajsu który robią faceci. Niestety te kwestie są łączone z polityką, bo lewa strona.. Wg mnie nie da się odłączyć np. strajku kobiet, czy lewicy, gdy mówi się o wyzwoleniu seksualnym, braku kręgosłupa moralnego, czy p0lce jako towarze eksportowym.
  • Odpowiedz
On odlatuje coraz bardziej


@l3gend: Co jak co ale jeśli przebywasz w środowisku przegrywowym gdzie jesteś na co dzień atakowany postami typu:
- l00szki to c000rvy
- losowa Julka z Twittera robi jakąś tam głupotę
- nieznana nikomu feministka z USA mówi coś tam o mordowaniu mężczyzn
- mężczyźni popełniają ∞ razy więcej samobójstw
- ktoś tam dyskryminuje mężczyzn w sensie prywatna firma robi jakiś pakiet dla kobiet, bo im się
  • Odpowiedz
@l3gend: Możliwe, że masz trochę racji, nigdzie nie zaprzeczam. Tylko, że inaczej to odbieramy, bo wejście z panem Tuskiem jest dla mnie genialne. Rozśmieszyło mnie i nie odbieram tego jako ataku na niego, czy prowokacji. Darzę "sympatią" Tuska i zwyczajnie lubię jaja w tym np. niesmaczne żarty o żydach.
  • Odpowiedz
@l3gend:

nie wiem w jakim kontekście Koroluk to napisał


To mój komentarz sprzed jakichś 4 lat w stylu absurdalnego humoru, nawet nie mam fetyszu Murzynek. Ogólnie tekst 10/10 i się go nie wstydzę, nawet tego klauna bawił.
  • Odpowiedz
@niochland: dokładnie i on robi tymi filmikami według mnie straszą krzywdę swoim wyznawcą, bo on już dla nich jet jak Bóg, wiesz sam nie jestem 10/10, myślę że maksymalnie 6 w porywach 7 na 10, a nie przeszkadza mi to mieć dobrych relacji z kobietami itp a on chłopakom którzy mają jakieś kompleksy nie powie słuchaj np zacznij się myć, tylko zacznie klepać po plecach i mówić jakie to faktycznie loszki
  • Odpowiedz
@Reiter: dlaczego mnie to nie dziwi: prawak lubiący niesmaczne żarty o żydach. Ale jak ktoś zażartuje z papieża albo z polactwa to do oczu z pazurami w ułamku sekundy lecisz, zgadza się? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz