Wpis z mikrobloga

@tomislawniepelka: czemu twierdzisz, ze mam na myśli spłatę kredytu? Mówię o planach związanych z Walią. Trochę żyję na świece i z TAK długoterminowych planów żaden mi się nie sprawdził. A miałem plany kilkuletnie, a nie 20 letnie.
  • Odpowiedz
@chumojwazdziki: życzę powodzenia, ale domu w uk nie spłaca się raczej tyle czasu... szczególnie jeśli to Twoja pierwsza chata. Sprzedajesz po 5 latach, cena nieruchomości wzrosła, więc jesteś jakieś 15-20k do przodu, za sprzedaż domu masz zajebisty wkład własny i bierzesz drugi kredyt na nową chatę, z dużo mniejszą ratą, lepszymi warunkami i nowym, lepszym domem. W dodatku drugi kredyt jest mniejszy, bo masz mocny wkład i możesz go szybciej spłacić.
  • Odpowiedz
  • 1
@chumojwazdziki życzę powodzenia ale uprzedzam że na Walii nie ma nic ciekawego i taka sama #!$%@? jak w całej UK. Newport jest tak łudząco podobne do Londynu że tu i tu możesz kosę w żebro dostać za funta
  • Odpowiedz
@chumojwazdziki zazdroszczę. Moim celem długo było UK, ale także rzeź brexit i koronę zrezygnowałem-poki co siedzę z różową w NL, robię kasę o zastanawiam się co dalej. Teraz już nie ma miejsca na kompromisy, chce gdzieś gdzie jest cały rok ciepło, najlepiej nad morzem
  • Odpowiedz
  • 0
8 lat w Walii spędziłem, w tej części co jest Idylla, stare dobre UK, oby Ci się udało i oby wszystko trwało ( )
  • Odpowiedz
@paweucio: raczej przepisze na dziecko,niech ma jakiś start w życiu którego ja nie miałem.
@konsumpcjusz: szczerze to nie wiem bo jej nie miałem ale matka ma tu prawo do zajmowania lokum do momentu pełnoletności dzieci bez żadnych sądów.
  • Odpowiedz
  • 0
@LadniePieknie Słyszałem że finansowe wychodzisz lepiej(Oczywiście, jeśli nie robisz przez agencje) Oraz że Holenderska służba zdrowia, jest na wyższym poziomie ale oczywiście lepiej tak gdzie nas nie ma lub "Grass is more greener on the other side"
  • Odpowiedz