Wpis z mikrobloga

Mirasy, orientuje się ktoś jest jak to jest z rozmiarówkami garniturów? Na przykładzie takiego giacomo, jest podany wymiar wzrost/obw. klatki/obw. pasa, a jak sie wejdzie w tabele rozmiarów to jest podana również 1/2 obwodu klatki, która w ogóle nie zgadza się z wymiarem podanym po lewej, np. dla 164/96/82 dla klaty obw. 96 obok jest podany 1/2 obwód 52,2 czyli 104,8, troche daleko do 96.. ktoś jest mi w stanie to wyjaśnić? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pytanie #modameska
mistyczny_wonsz - Mirasy, orientuje się ktoś jest jak to jest z rozmiarówkami garnitu...

źródło: comment_1610904540DENKcEwrV7W3NTKF3OCNGd.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@smacznyy: wiadomo, ale jest bardzo dużo fajnych promocji teraz gdzie ceny obowiązują tylko online plus wszystko pozamykane aktualnie - zawsze można zamówić przymierzyć i zwrócić ( ͡° ͜ʖ ͡°) a zmierzyć można się samemu w domu
  • Odpowiedz
@mistyczny_wonsz: no a co Ci się nie zgadza bo nie rozumiem? Ja mam w biuście 94-6cm to zakładam że przeciętny facet ma więcej. Jaki masz obwód klatki piersiowej w biuście i talii? Ogólnie zazwyczaj każdy człowiek ma jeden jakiś wymiar, który odbiega od standardu, który jest przeznaczony na dany rozmiar.
  • Odpowiedz
@Bellie: Nie zgadza mi się wartość po lewej z wartością po prawej - wartośc po lewej sugeruje np. obwód 96, po prawej 1/2 obwodu to 52,2 dla drugiego wersu, chce wiedzieć skąd ta róznica bo jak tą połówke sobie pomnożysz razy 2 to wychodzi wartość kilka cm większa od tej po lewej
  • Odpowiedz
@mistyczny_wonsz: Określenie 170/100/86 znaczy, że produkt ma pasować na kogoś kto ma 170 wzrostu, 100 obwodu w klatce i 86 obwodu w pasie. Marynarka musi mieć trochę więcej, żebyś mógł się zapiąć i oddychać. Dlatego dla rozmiaru 170/100/86 gotowy produkt ma ok. 108,4 cm w klatce - to jest zapas na oddychanie i poruszanie się.
Niektórzy producenci używają rozmiarów 46, 48, 50 itd., tutaj używają wzrost/klatka/pas.

Inna sprawa - produkty dżiakomo
  • Odpowiedz
@Xune: ooo no i o to mi chodziło, właśnie kminiłem czy to przez to że to po prostu wymiar podany już jak jest założone na człowieku, dzięki miras :) żiakomo posłużył tylko jako przykład:D a swoją drogą jaki sklep byś polecił przy okazji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz