Wpis z mikrobloga

Druga liga weekendowa zostalo mi 7 meczy narazie Silver1 11wygranych i zastanawiam się czy walczyć dalej bo ten wynik mnie zadawala :)
Skład jak poniżej, co do zmiany w pierwszej kolejności? Ta linia pomocy mnie nie zadawala szczególnie ten sissoko..
Jak wkomponować do tego składu depaya 87? Trafiłem niewymiennego i to mój najlepszy traf w tej Fifie.
Ps. Dlaczego nie ma żadnej karty holenderskiego menadżera na rynku? Nie ma takowych w tej grze czy wszyscy wykupieni przez tego robbena??
#fut
maxym1990 - Druga liga weekendowa zostalo mi 7 meczy narazie Silver1 11wygranych i za...

źródło: comment_16109045575xHppxrz7YYY2K6tcON4qi.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@maxym1990: Silver1 z 7 meczami z takim składem (i 1 LW) to dobry wynik, gratki mireczku. Skład jest średniawy, ale poczekałbym ze zmianami na TOTY, bo wtedy wszystkie meta karty będą w niższych cenach. Natomiast po taniości możesz wymienić Rodrigo na Wernera np (imo Werner lepszy) czy Llorente na IF Llorente albo IF Valverde. No i na PO coś lepszego pewnie by się znalazło.
  • Odpowiedz
@maxym1990 no niestety nie dasz rady zrobić Klaibera, Malena i Robbena Ale Gravenberch, Van Bergen i tego Niemca możesz zrobić w zadaniach, warto zrobić, moze cos uda Ci się ułożyć z tego ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Dodatkowo wpadly zadania na Sinkgravena co uważam, ze moze byc kotem, bede go robił
  • Odpowiedz