Wpis z mikrobloga

Nie ma to jak poranek w swoich czterech ścianach, większość z was dowie się jakie to uczucie 2m pod ziemią w trumnie. Wspaniałe uwierzcie mi. Życie jest piękne, wystarczy tylko umrzeć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prognozy wskazują że za dwa dni będę bezdomny, więc planuje zadzwonić do Dowborowej żeby mi chatę postawili za free, ma ktoś pożyczyć siódemkę dzieci, najlepiej niezadbanych. Dostaną po laptopie żeby tam uczyły się zajebiscie w zamian za wynajem ich do programu. W końcu na swoim. Pozdrawiam.
#dom #budownictwo #igloo #heheszki #polska
Bannana_boy - Nie ma to jak poranek w swoich czterech ścianach, większość z was dowie...

źródło: comment_1610883319O7nxwkYJyYDhkFEUvP74AN.jpg

Pobierz
  • 40
@Gamling No właśnie nie. Za dzieciaka chodziłem jak chcę, lekko ubrany, bo tak było mi komfortowo. Namawiała, ale nigdy do tego nie dochodziło, bo jednak ważna rzeczą jest pokazanie dziecku, że nie jest przedmiotem i ma prawo decydować, choćby o tak przyziemnych sprawach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bannana_boy:

jest komnata, można się położyć, wysokość 140 w środku ale boję się dalej kopać żeby nie #!$%@?ło.


Po dniu jak było dobrze uklepane to bez problemu na tym staniesz i nie jebnie.
Wykopek - ekspert i wieloletni konstruktor struktur śniegowych here.
No raz tylko mieliśmy wypadek na budowie jak z sąsiadami wybudowaliśmy za gówniaka wieżę 4m wysokości i starszy się #!$%@?ł z góry podczas lepienia barierek i złamał rękę. Ale