Wpis z mikrobloga

Mirki, rodzice poszukują auta do 35k, spory sedan albo (ha tfu) SUV, diesel lub bena ale żeby spalanie było w miarę i na lawecie za często nie jeździło, z wyposażenia bluetooth chociaż do rozmów i nawigacja, jakieś czujniki parkowania tez by fajne były, Ja od siebie im polecałem Passata CC ale tata jakoś super przekonany nie jest bo „niski jakiś”. Co możecie polecić? #motoryzacja #samochody #mechanikasamochodowa
maikeleleq - Mirki, rodzice poszukują auta do 35k, spory sedan albo (ha tfu) SUV, die...

źródło: comment_1610883335WlRBpkOfRUGDMhTOLoA4jy.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@maikeleleq: Peugeot 508 maja świetne silniki diesla, kombiak jest spory i za ta cenę można dostać dobra wyposażona. Oczywiście jeżeli nie ma nikt uprzedzeń do francuzow. Swoim zrobiłem aktualnie 45k w 1,5roku
  • Odpowiedz
Ja od siebie im polecałem Passata CC


@maikeleleq: No nie wiem. VAGi po 2005 roku już mocno spadły z jakością. Silniki benzynowe żłopią olej, TDI trapią jakieś usterki jak padający napęd pompy oleju albo panewki które nie wytrzymują 100 tys. km choć już przy tych przebiegach może to być porobione. Nie wiem czy Passat B6 czy B7 nie ma strasznie trzeszczącego wnętrza (pokazywali na tvn turbo jak w ASO podkładali
  • Odpowiedz
@Fritzowski: ja akurat jeździłem dieslem i zbierała sie naprawdę dobrze. było czuć moc, a spalało jakieś 6,8 l przy 140 km/h. To był mój pierwszy automat i więcej już nie przesiądę sie na manual ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@maikeleleq: w tym budżecie swoim rodzicom poleciłbym Mondeo mk4 w na prawdę fajnej opcji, ale mój ojciec nie może się na nic zdecydować i jego Accord VII jest najlepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@maikeleleq Z tych, z którymi miałem do czynienia to Citroen C5 III - jeśli chodzi o komfort jazdy nie do pobicia, śmiało może konkurować z "wielką trójką limuzyn". Silnik 2.0 diesel 140KM - bardzo spoko. Kupę wycieczek z nim zrobiliśmy, śmiało polecam.
  • Odpowiedz