Wpis z mikrobloga

@Wedam: To fakt, pytania są nieco tendencyjne. Mimo wszystko, kontrrewolucja prowadzona nadto agresywnie, stanie się nieodróżnialna od rewolucji. Takie moje zdanie.
  • Odpowiedz
nie widzisz? Czarni i ciapaci kradną nasze kobiety. W Europie już niemalże nie rodzą się białe dzieci. Jeśli tak dalej pójdzie, biały człowiek zostanie zniszczony. A winę za to ponosi lewactwo i ich idee, jak feminizm, lgbt czy ateizm.


@Wedam: #!$%@?ło ci gorzej niż Roli xDDD Urojenia prawakoidalne jak #!$%@? xDD
  • Odpowiedz
@WhiskyZCola: w poście od góry masz link

@ZuyKefrus: nie byłby, bo widać że to rozsądny człowiek. Po drugie nikogo nie chciałbym rozstrzeliwać, dopóki nie próbowałby wszędzie wciskać tęczy, blm i mówić, że homo jest super czy że biali powinni krzyżować się z czarnymi, to nie miałbym z nikim żadnego przypału. W domach niech ludzie robią co chcą, tak jak Korwin powiedział.
  • Odpowiedz
@Point6: @pciem: Te pytania nie są za dobre, bo ja np. nie mam nic przeciwko redystrybucji, posiadania przez pracowników środków produkcji etc. tak długo, jak wszystko jest dobrowolne i bez przemocy :) Na pewno jestescie w stanie zrozumieć ten punkt widzenia bez problemu :)

Z ciekawości czym się zajmujecie? Szukam osób, które są za redystrybucja i kontrola państwa, a żyją w Polsce i dobrze zarabiają :)
  • Odpowiedz
@m1600: normalnie, uważam że nie można każdego obrzydlistwa lub świętości poddawać pod głosowanie, demokracją gardzę jako kolektywnym ustrojem gdzie jednostka nie ma znaczenia
  • Odpowiedz
@kingwing1 dlaczego nie można? Kraje demokratyczne typu Szwajcaria, Dania, Finlandia czy Norwegia są uznawa przez obywateli i rankingi za jedne z najlepszych na świecie. Nie znam żadnej monarchii, o której można tak powiedzieć.
Jeżeli w demokracji jednostka nie ma znaczenia to w monarchii tym bardziej
  • Odpowiedz
tak to można bronić demokracji.


@Wedam: Ja nie znam planów Boskich ale to prawda że obecna władza jest za przyzwoleniem Pana Boga, może w ten sposób chce nam coś przekazać?

ale ustawodawcze i sądownicza nie może


@Wedam: sądownicza to co innego, poddanie też mieliby jakieś prawa.

System, który premiuje za sam fakt urodzenia jest głupi. Ja np. wolę Bosaka, który nie jest z jakiejś rodziny z tradycjami, niż Bredzisława Komorowskiego
  • Odpowiedz