Wpis z mikrobloga

Shiqi to miejsce ktorego szczerze nienawidze a interesy sprowadzaja mnie tu czesto. To wies ktora rozrosla sie poza kontrola. Bez planu zagospodarowania przestrzennego zaczely powstawac fabryki, zaklady itd. Ogolnie mieszkancy sa bardzo przedsiebiorczy. Przykladowo jest tu dzielnica gdzie prawie w kazdym domu jest maszyna cnc. Zanim wladze sie zorientowaly powstalo tu miasto. Do niektorych fabryk nie prowadzi nawet droga asfaltowa przez co wszedzie pelno kurzu i blota roznoszonego na kolach ciezarowek.Wiekszosc fabryk ma od jednego do kilku blokow mieszkalnych gdzie zyja pracujacy tu robotnicy sprowadzeni z biedniejszych prowincji Chin. Wokol tych blokow powstaja: sklepy, restauracje, punkty uslugowe. Oczywiscie wszystko samowolka. Siec energetyczna w niektorych miejscach wyglada jak na zdjeciu (szerszy kadr w komentarzu) Ogolnie gruby #!$%@?. Obecnie wladze staraja sie jakos to ogarnac wiec powstaja estakady, nowe drogi itd w zwiazku z tym wszystko jest rozkopane poglebiajac obecny #!$%@?. Wlasnie tutaj spedzam niedziele uzerajac sie z wiesniakami ktorzy dorobili sie milionow w ciagu ostatnich kilku lat i teraz wielkie Pany fabrykanty a buraczą tak ze glowa boli. Polscy Janusze byznesu to przy nich elita. Splodzilem ten wpis zeby nie bylo ze pokazuje Chiny tylko w dobrym swietle.
Jesli atencja bedzie sie zgadzac opublikuje w komentarzach wiecej zdjec z tego uroczego zakatka Chin.
Prawilnie przypominam o subskrybowaniu na YouTube kanalu: To są Chiny. Zalegle filmy ukaza sie juz wkrotce.
#tosachiny #piekloperfekcjonistow #urbanistyka
LuckyStrike - Shiqi to miejsce ktorego szczerze nienawidze a interesy sprowadzaja mni...

źródło: comment_1610871778zYK9CPiS3U25mHSTFW2J4g.jpg

Pobierz
  • 162
  • Odpowiedz
@LuckyStrike:
no to w czym twoje zdanie nie jest zgodnie z tą propagandą? Mógłbyś podać kilka przykładów? To co #!$%@?ł troll komuch powyżej, to niemal cytaty z partyjnych wytycznych. Przecież żyjesz w Chinach na co dzień. Co tam złego robi Partia u siebie i na świecie? (tylko daruj sobie #!$%@? typu - partia najdoskonalsza ale może być jeszcze doskonalsza)

Z tego co pamiętam, jakiś czas temu twierdziłeś, że wikipedia to
  • Odpowiedz
@thexDguy: cooo? Przeciez to ty w wulgarnym poscie, bezpodstawnie i przy braku jakichkolwiek dowodow oskarzasz mnie o blizej nieokreslone dzialania a teraz jeszcze chcesz zebym ci cos udowadnial? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nigdy nie twierdzilem ze wikipedia to zrodlo zachodniej propagandy.

Linki, screenshoty or STFU
  • Odpowiedz
@LuckyStrike:
pytałem o ustosunkowanie się do powyższych pytań. To zgadzasz się z tym co napisał komuch, czy nie?
O wikipedii i jej cenzurze w Chinach pisałeś w poście gdzie chwaliłeś się, że może uda ci się przeruchać jakąś Tybetankę, publikując jej zdjęcie, to w kwestii #!$%@? o wulgarności.

STFU

cmoknij mnie, nie jesteśmy w Chinach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LuckyStrike:

Czekam na przeprosiny.

to pisz do @wykop , @Moderacja czy gdzie tam możesz :)
czekam na odpowiedź na pytanie o cenzurze w Chinach.

Może przestań skakać z tematu na temat i odpowiedz chociaż na jedno proste pytanie dotyczące kwestii politycznych w Chinach, na początek - cenzura (powtarzam już chyba 3,4 raz) :)
  • Odpowiedz
@thexDguy: ile razy jeszcze bedziesz edytowal tego posta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie powtarzasz niczego 3 lub 4 raz.

Zblazniles sie juz wystarczajaco.

A jak reagujesz na odpowiedzi pokazales juz wyzej odpisujac wulgarnie na odpowiedz Transhumanista.
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: Nie masz po co odpowiadać na tematy polityczne, w Chinach się robi business a nie zawraca sobie głowę nieistotnymi sprawami ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dlatego Chińczycy teraz mają 38000 km szybkiej kolei a poljaki debatują nad kagańcem na twarz.
Transhumanista - @LuckyStrike: Nie masz po co odpowiadać na tematy polityczne, w Chin...
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: Absolutnie nie zarzucam ci, że twój kanał nie jest sukcesem w liczbie subskrybentów, raczej mi chodzi o to, że jeśli będzie on popularniejszy i będzie w niej zawarta jakakolwiek krytyka CCP to prędzej czy później sptokasz się z konsekwencjami tak jak inni - Chińczycy nie są głupi, nie jest im potrzebny rozgłos o aresztowaniu obywatela innego kraju, po prostu zostaniesz grzecznie poinformowany o byciu persona non grata w tym kraju, w najlżejszej wersji.
Nie porównuję cię do Weroniki także ten temat jest nieistotny.

A tak miedzy nami na poczatku Twojej wypowiedzi napisales ze mam kanal na youtube a pod koniec stwierdziles ze nie mam dostepu do youtube


Mówisz poważnie czy masz tutaj ludzi na Wykopie za debili? Spróbój bez VPNa. Spróbój też wejść np.
jacek007g - @LuckyStrike: Absolutnie nie zarzucam ci, że twój kanał nie jest sukcesem...

źródło: comment_1610969302N8L7CwxUxN8hi9K3p2VpLD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@jacek007g: o Jezu...ale pytan.
Obiecuje ze sie do tego ustosunkuje jak znajde chwile.
Jak wspominalem wczesniej najprawdopodobniej nagram film zeby miec spokoj z tym tematem.
Na ten moment zaczynam nowy watek na mirko o szpitalu w Chinach i jestem zajety klikaniem tam.
Tymczasem pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@jacek007g:
typ ci nie odpowie, to zwykła biała małpa (albo jeszcze niżej - aspiruje na białą małpę, bo nie ma zasięgów - no i na jakiegoś chada modela 10/10 też specjalnie chyba nie wygląda, robil chyba jako statysta w jakimś propagandowym chińskim gównianym kinie historycznym). Jego logika - można teraz mówić o puchatku więc...
fałszerstwa, cenzura, prześladowania, korupcja, obozy koncentracyjne i przymusowej pracy itd. to wszystko nieprawda i nie istnieje,
t.....y - @jacek007g:
typ ci nie odpowie, to zwykła biała małpa (albo jeszcze niżej ...

źródło: comment_1610974527zmdX73UanGpk8eT8F3OOT5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@thexDguy: Oczywiście mam świadomość, znam temat. Każdy temat z "wielbicielami Chin" to odwracanie kota ogonem - "w Tianamen masakry nie było, parę osób zostało aresztowanych bo chcieli obalić rząd. A U WAS MURZYNY BIJĄ". Dobry przykład manipulacji to właśnie Barrett, który tak tłumaczy że Chińczycy mają nawet więcej wolności niż ludzie na Zachodzie:

Barrett: "Możesz być praktykującym Chrześcijaninem, muzułmaninem itd."
- tak tylko kościoły są "kontrolowane" przez rząd, a Biblia chińska jest ocenzurowana

Barrett: "Jest zakazane rozpowszechnianie fałszywych informacji o Chinach (i to
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: tak z ciekawości, skoro jest takie zapotrzebowanie na ten sprzęt i tego typu fabryki to czemu one jednak upadają? źle zarządzane przez Januszy? Czy może coś innego się za tym kryje?
  • Odpowiedz