Wpis z mikrobloga

Tl;dr Zalany Funbox Orange

Siemka, mój koleżka postawił buty z topniejącym śniegiem nad routerem Orange (FunBox) XD
Trochę wody dostało się do środka routera. Wysuszyłem, poczekałem, teraz router się włącza, choć wszystkie lampki cały czas się świecą na zielono (oprócz 'światłowód' i 'internet') ,przedtem tak nie było. Życiodajnych internetów, oczywiście, nie ma ()

Routera wolę sam nie otwierać (chyba to w umowie jest). Jak to naprawić? Iść do salonu? W salonie od ręki wymienią i dadzą nowy, czy musi przyjść typek z Orange?

#informatyka #orange
  • 9
  • Odpowiedz
W salonie od ręki wymienią i dadzą nowy


@Zen-2: spiszą protokół zniszczenia z winy użytkownika, zawołają te kilka stówek i będą chcieli podpisać kolejną umowę wynajmu sprzętu. Jak zrobisz gorzkie żale że nie chcesz płacić to może się zgodzą na rozbicie na raty ale wzrośnie ci rachunek za neta.
  • Odpowiedz
@Zen-2: mozesz tez zgrywac glupa i twierdzic ze dzialalo zgaslo swiatelka od swiatlowod i internet i nie ma internetu i nie wiesz o co chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zen-2 jeśli umowa jest na Ciebiebto bierzesz router, zasilacz i idziesz do salonu - mówisz, że nie działa i wszystko, jeśli umowa jest na kogoś innego to musisz dodatkowo mieć upoważnienie od tej osoby do wymiany routera.
  • Odpowiedz