Wpis z mikrobloga

#bialystok
jest tu jakis sprytny mirek ktory zna sie na telefonach z androidem? odin i te sprawy?
wyskoczylo mi na s7 powieadomienie ze jakas apka pozera duzo cpu, zaleca sie reset. no to reset i juz #!$%@? nie wstal, pulsowalo logo, klikalem vol- i power to sie resetowal ale caly czas na logo stawal. pozniej juz tylko dioda mrygala. a teraz w zasadzie cegla. lezy pod pradem i co jakis czas probuje klikac vol+ home power zeby przywrocic fabryke. to nie pomaga. czasem jak przytrzymam vol- home power to wyswietli zielony ekran downloading do not turn off target.
dodam jeszcze #android moze ktos sobie z tym poradzil.
  • 11
  • Odpowiedz
Pobierasz ze stronki sammobile o ile dobrze pamiętam software, a potem pobierasz ODIN, i korzystając z poradnika #!$%@? telefon. Nie ma #!$%@? żeby po tym nie wstał bo ODIN #!$%@? cała pamięć od zera
  • Odpowiedz
@Red_Hawk: @CeZiK_:
odina juz mam, nawet firmware XEO z samfirm tylko po rozpakowaniu jest jeden plik i jak dodaje do BL AP CP CSC ten jeden sam plik combination(...).tar.md5 to niby jest spoko ale troche sie cykam klikac go :P. a no i po instalacji sterownikow usb komp nie rozpoznaje telefonu.
  • Odpowiedz
@kusprzyk: wybierasz jedną metodę (5 plików lub 1 plik).

Extract the firmware file you just downloaded.

You should get 1 file: AP (System &Recovery)

Add MD5-file in AP-field in Odin
  • Odpowiedz
@CeZiK_: poki co pozostaje problem sterownikow. telefon swieci na zielono downloading do not turn off target i jak podlaczam do kompa to windows krzyczy ze nie rozpoznaje urzadzenia. sterowniki instalowane
  • Odpowiedz
@Red_Hawk: Okay, to dobrze pojechałeś :D Mi się jeszcze nigdy to nie zdarzyło a za czasów S1-S5 grubo kombinowałem ;D I w sumie niektóre też nie wchodziły w download ale był zbiór magicznych narzędzi, który mógł pomóc
  • Odpowiedz