Wpis z mikrobloga

Odnośnie tego całego krzyku o nowe konta i o super pullach - dowód anegdotyczny ode mnie.

Na dole jest tl;dr jak wam się nie chce czytać ściany tekstu xD

Założyłem nowe konto jakoś we wtorek. Zalogowałem się na nie, przegrałem 5 meczów w Rivals, żeby wejść do div8 i dostać 10000 monet za "awans". To miał być mój startowy budżet. Wylogowałem się i dopiero wczoraj zalogowałem się ponownie. Zrobiłem cały zestaw SBC o nazwie "Pójdźmy Krok Dalej" i "Podstawy Lig i Narodów". Na to wydałem ok 6k, więc zostało mi tylko 4k, toteż dodałem sobie 10k, żeby mieć jak robić hybrydy. Wylogowałem się na kilka godzin, po czym wróciłem i zacząłem robić Hybrydy.

No właśnie - zrobiłem "Hybrydy Ligowe" wczoraj i "Hybrydy Narodowe" dziś. W zamian za ukończenie tych dwóch setów, dostaje się następujące paczki:

Prime Mixed Players Pack - warta ~10-15k, nie ma cennika, bo nie ma jej nigdy w sklepie, ale ma 4 brązowych, 4 srebrnych i 4 złotych (z czego 6 rzadkich ogólnie).
Prime Electrum Players Pack - warta 20000 coinsów
Mega Pack - warta 35000 coinsów
Rare Players Pack - warta 50000 coinsów
Rare Mega Pack (za ukończenie setu "Hybrydy Ligowe") - warta 55000 coinsów

Electrum Players Pack - warta ~10-15k, też nie ma cennika, ale to paczka z 6 gold, 6 silver z czego 1 rzadki ogólnie
Gold Players Pack - warta 12500 coinsów
Prime Gold Players Pack - warta 45000 coinsów
Rare Players Pack - warta 50000 coinsów
Rare Mega Pack (za ukończenie setu "Hybrydy Narodowe) - warta 55000 coinsów

Łączna wartość paczek, przy założeniu, że te 2 paczki bez cennika kosztują w przybliżeniu 12500 coinsów, to: 335012,5 coinsów. Zaokrąglijmy, czyli 335000 monet.

I teraz powód, dla którego to wszystko piszę: najlepsze pulle z tych 11 paczek, to, odpowiednio
David Silva 86
Leno 85,
Visca 83
UCL Marcano 81

11 paczek. 1 walkout. 2 boardy.

Wystawiłem z 30 kart na licytację, jak się zejdą i starczy coinsów, to zrobię ostatni set - Hybrydy Lig i Narodów. Tam jest kilka fajnych paczek, ale teraz moje wymagania są dramatycznie niskie co do ewentualnego zarobku :D


EDIT: Było jeszcze kilka 82 typu Vaclik, Kepa, Ocampos, Correa itp., ale wspomniałem o UCL Marcano, bo jest wart więcej zwyczajnie.

#fut
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FanRuskichPierogow: bo to nie dziala tak że na kazdym nowo zalozonym koncie masz srogie pule xD ale na pewno sa lepsze, na koncie na którym gram nie trafiłem niczego wymiennego o wartości większej niż 200k robiac kazde mozliwe sbc a na kontach pobocznych trafiłem swiezo dodanego do paczek griezmanna rttf który poszedł za 600, w fife 19 totsa mbappe, w fifie 20 toty kante i wiele innych mniejszych ale wciaz
  • Odpowiedz
@ellenfelek: no widzisz, a ja specjalnie robię nowe konto by trafić jakieś walkouty i mieć na zabawę (żeby na głównym nie #!$%@?ć xD), a tu #!$%@? mi dają xD

No nic, będę kontynuował eksperyment na innym koncie w przyszłym tygodniu. Teraz czas na wylewy w Lidze Wylewowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FanRuskichPierogow: ja to tak napisałem z przekąsem, bo jedni grają od startu regularnie parę miesięcy i nie trafiają nic, a tu w 2 nowych klubach pierwszego dnia dropie kartę za 500k+. No ale fakt faktem, że wiecej walkoutow mi się trafiało niewymiennych z paczek za zadania, ale mi to się i tak przyda, bo na tych kontach i tak zamierzałem grać, a nie farmic siano na główne konto :p

A
  • Odpowiedz
ja trafiłem mbappe pogbe kante czy rusha z gownianych paczek za kazdym razem jak przestawalem grac na tydzien - 2. TERAZ JAK OSTATNIO GRAŁEM DUŻO TO MAKS 83, a że właśnie pobieram cyberpanka to pewnie na tydzien 2 znikne z fify i moze cos wpadnie ;)
  • Odpowiedz