Wpis z mikrobloga

Zawsze wyrzucano młodym facetom że myślą tylko o seksie...
Tak naprawdę kobiety myślą o nim więcej niż faceci i wokół spółkowania orbituje całe ich życie!

Zauważcie co przedstawiają produkcje filmowo/serialowe dla kobiet-w 90% bohaterka dąży tam do związku z dobrym genetycznie bykiem po drodze walcząc z innymi feminoidami. Zazwyczaj nie ma tam żadnego "morału" o pasji walce ze słabościami, wartości bezinteresownej przyjaźni. Jest tylko jedna misja, misja CHAD

Druga sprawa piosenki których słuchają i teledyski do nich. Zazwyczaj opierają się na wywijaniu dpą a tekst mówi jaką to autorka nie jest bad bicz stripper h0e

Wreszcie dbanie o wygląd-nie dajcie sobie wmówić że nakładają tą tonę tynku na m0rdę dla siebie. Nakładają ją tylko po to by złapać najlepszego byka i być lepszą niż koleżanki w urodowym rankingu chłopców.

#przegryw #p0lka #blackpill
  • 20
  • Odpowiedz
@scotieb Coś w tym jest, męskie filmy typu Gladiator czy Braveheart lub starsze klasyki o II Wojnie Światowej opiewają męstwo, dumę, walkę o ideały do ostatniej kropli krwi. Nawet w mordobiciach z Seagalem czy Stathamem, bohater tłucze oponentów bo walczy o coś(życie najbliższych, dobro ludzkości, walka ze złem). Natomiast w filmach typowo kobiecych tego brakuje i często koncentrują się w walce o uczucia Chada.
  • Odpowiedz
@DonTadeo: W latach 90 kino było wspaniałe-ludzie byli zazwyczaj przedstawiani najbardziej prawdziwie bez 1000 gejów feministek i innych sjw w każdej rodzinie
  • Odpowiedz
@Anonek97: Jaki wspaniały charakter o głębokim wnętrzu zawitał w tej klasie, julki swoim radarem sprawiedliwości społecznej od razu wykryły następnego kandydata do pokojowej nagrody jobla ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@scotieb: Wystarczy mieć do czynienia z pijanymi laskami aby znać prawdę. Pijani faceci rozmawiają o pracy, hobby, polityce, sporcie i może gdzieś 20% zahacza o kwestie okołoseksualne. Natomiast pijane laski... no ja #!$%@? 80% - ich biadolenia to wulgarne rozmowy o dawaniu dupy, pozycjach, jak długiego fiuta miał ich chłopak i metodach robienia gały ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@AntyBohater: @powiedz:
Moja kobieta ma samych męskich przyjaciół z racji, że jest inżynierem, oraz jedną super koleżankę, która tak jak ona jest NERD-em od dziecka. Lecz gdy mi opowiada, że wraz z jej koleżanką i jej znajomymi "musiała" isć na jakiś babski wieczór przy winie... o panie, tylko ruchanie i #!$%@? ich facetów im w głowach. to 50% czasu z tego co mi mówiła. Uwielbiają gadać o pythonach swoich mężczyzn
  • Odpowiedz
@scotieb: przecież jak ktoś nie żył pod kamieniem to doskonale zdaje sobie sprawę, że romantyczni to są faceci, i facetom w większości zależy na uczuciach czy bliskości, gdzie kobietom chodzi tylko o seks.. tylko jest to pod płaszczykiem czego innego że one takie porządne a ukrywają jak od środka są zgnite.. facet powie wprost.
  • Odpowiedz
@DonTadeo Bo filmy dla kobiet to ściek mający je urabiac, tak samo netflix to propagandowe gówno udające przekaz jakichś wartościowych treści. Operacja #!$%@? kobietom głów to majstersztyk, szary człowiek nie może być pewien czy za kilka lat nie okaże się że mieszka z wrogiem. To musi się skończyć islamizacją i w tym sensie to będzie rozum i godność człowieka jeżeli wyrzuci się wielożeństwo
  • Odpowiedz
@Pierwiastek_Zua: ja tez mam w sumie głównie męskich kolegów. Może dlatego mnie ominęło. Ale jednak w akademiku mieszkałam w trzech różnych pokojach z dziewczynami, miałam z 8 różnych bliskich koleżanek na przestrzeni lat, bywałam na babskich wyjazdach, w pokojach z dziewczynami na wycieczkach szkolnych, koloniach itd. I w sumie to pamietam tylko jeden wieczór rozmów o seksie.
  • Odpowiedz
@Anonek97: skąd wy bierzecie takie materiały XD. Zwróć zresztą uwagę jak ta introwertyczna okularnica w pierwszym rzędzie zachowała się z RiGCZ-em. Na początku zobserowowała co się dzieje, uśmiechnęła się w kontekście całej sytuacji, po czym wróciła do książek.
  • Odpowiedz