Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Sa na #agh jakieś "łatwiejsze" kierunki studiów? Już mało czasu do matury zostało i czuję, że powinienem się trochę zainteresować moją przyszłością XD. #studia Mam indeks na AGH, także praktycznie każdy kierunek wchodzi w grę ( )
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Mixer135 wydział humanistyczny( ͡ ͜ʖ ͡). Jakieś gownoturystyki ewentualnie zarządzanie i inżynieria produkcji. Poza tym się zastanów czy chcesz sie w to gówno #!$%@?ć
  • Odpowiedz
@Mixer135: Najłatwiejszy kierunek to Brak kierunku XD Pozatym wybierac kierunek żeby był prosty to bez sensu okej czasami tak bywa ze 2 semestry ez a reszta powalona poza tym pójdziesz na coś czego nie lubisz i będziesz się męczył z teoria obwodów czy innym przedmiotem. Zastanów sie mocno wkoncu studia nie sa obowiązkowe a jak chcesz iść na agh zeby pożyć jak student no to trochę kiepski czas na to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mixer135: eaiib ponoć nie jest trudno właśnie. Najciężej się dostać. Poziomem też jakoś nie wyskakują wysoko. Raczej kierunek do szpanu.
Ciężki jest na weit.
Niemniej jednak na informatykę na eaib ciężko się dostać nawet jak masz indeks. Wiem bo miałem takich na swoim kierunku
  • Odpowiedz
@Mixer135: Jak udało Ci się wywalczyć indeks to raczej poradzisz sobie na większości kierunków. Kwestia tego żeby wybrać to co Cię ciekawi, bo jak się będziesz męczyć na kierunku to i na najprostszym sobie nie poradzisz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kapec2: indeks zdobyłem strzelając dobrze na olimpiadzie OOWEE XD. Był pierwszy etap tylko bo wirus i dali tytuł finalisty wszystkim co przeszli dalej.
  • Odpowiedz
@Mixer135: To może elektrotechnika w takim razie? Nie jest najprostsza, ale też nie wymaga siedzenia 24/7, a skoro w czymś takim już się zakręciłeś to może Ci się spodoba.
  • Odpowiedz
Sa na #agh jakieś "łatwiejsze" kierunki studiów?


@Mixer135: obawiam się, że nie ma takich xD egzaminy to małe piwo. Najgorsze są projekty, których nie znoszę robić.
  • Odpowiedz