Wpis z mikrobloga

zaskoczony, że mieszka w Kielcach i w zimę trzeba odśnieżać co 5 min, jak się ma potrzeby wyjazdowe co 5 min, to trzeba odśnieżać ale wiadomo, rozbierać teraz kostkę aby wyciągnąć jakieś ogrzewanie pojazdu - tyle roboty kurnia a tu trzeba machać szuflą, mięśnie pracują, człowiek oddycha - kto to widział

NIE ZNOSI ŹREĆ W AUCIE ALE JE - i ta uśmiechnięta morda człowieka na widok kanapeczek za 43 zł, ja wczoraj zjadłem schabowego wielkości jego słoni z surówką i ziemniakami za 15,90 w barze mlecznym po trasie i mi się tak morda samo cieszyła, że dobrze zjadłem po korek zatem każdy ma różne potrzeby i odczuwa przyjemności z jedzenia, szklankę kompotu gratis z wiśni dawali a Gruby chyba poza kamerą popił energolem, znowu gwałt na żołądku taką ilością zapieczonego sera

pieczarkę wyczaił w burgerze i mu to przeszkadza, za to bigos na pizzy był petarda, poddał się bo niby pieczarki które można było wybrać, chłop traci kondycję, dawniej to by to wciągnął w 10 minut ale pewnie wcześniej już był czymś obżarty, jechał dojeść no ale się zdziwił, że taka ilość zapieczonego sera go pokonała

#mocnyvlog
źródło: comment_1610792885So1RVYCHVavWTYKvtAR9Gc.jpg
  • 10
@farmaceut: nie pamiętam już ale oczywiście wspominka była, że jak on w Niemczech był w dawnych latach to worki z towarem na środku sklepu ustawione a teraz lipa