Wpis z mikrobloga

W Polsce troglodyci znowu zaczynają nakręcać aferę w związku z "cywilizacją śmierci zachodu", która chce zagłodzić Polaka!1!1

Pan Sławek przebywał w śpiączce od dwóch miesięcy.6 listopada 2020 roku doznał zatrzymania pracy serca na co najmniej 45 minut, w wyniku czego według lekarzy doszło do poważnego i trwałego uszkodzenia mózgu.

W związku z tym szpital w Plymouth wystąpił do sądu o zgodę na odłączenie aparatury podtrzymującej życie Polaka, na co zgodziły się mieszkające w Anglii żona i dzieci mężczyzny.

Przeciwne były temu natomiast mieszkające w Polsce matka i siostra, a także mieszkające w Anglii druga siostra i siostrzenica.

Wtedy właśnie nakręcono poniższe video, jako dowód, że od ostatniej decyzji, mężczyźnie się poprawiło, ponieważ porusza głową oraz "płacze".

I teraz najlepsze XD

Na posiedzeniu w dniach 30 i 31 grudnia Sąd Opiekuńczy odrzucił jednak te argumenty.

Wskazał, że nagrane smartfonem wideo nie ma takiej samej wagi jak badania medyczne, a mruganie oczami jest według lekarzy naturalnym odruchem osoby pozostającej w tym stanie i niekoniecznie jest ono reakcją na obecność kogoś z rodziny.

Sąd wskazał również, że przywołany neurolog Patrick Pullicino jest jednocześnie katolickim księdzem i aktywnym działaczem organizacji na rzecz prawa do życia od poczęcia do naturalnej śmierci, zatem jego opinia nie jest bezstronna, a ponadto nie miał on wglądu w dokumentację medyczną.

Sąd nie zgodził się także na przetransportowanie R.S. do Polski, argumentując, że wiązałoby się to z dużym ryzykiem śmierci w trakcie transportu, co byłoby bardziej pozbawiające godności niż odłączenie aparatury.

Jak to jest, że katolicy, którzy tak zaciekle walczą o prawo do życia od poczęcia do NATURALNEJ śmierci, nie chcą pozwolić człowiekowi odejść z godnością, tylko chcą go sztucznie utrzymywać przy życiu?

#bekazkatoli #bekazpodludzi #uk #europa
kezioezio - W Polsce troglodyci znowu zaczynają nakręcać aferę w związku z "cywilizac...
  • 48
  • Odpowiedz
@kezioezio: W zeszłym tygodniu zmarł wuj żony który miesiąc temu dostał zawału i miał covida, brak tlenu przez 30-40min, odłączyli aparaturę po 3 tygodniach żeby wracał do żywych no i się umarło.
Miesiąc temu tez, mój kierownik z poprzedniej pracy, jadąc przez miasto rozwalił 3 autka przy parkingu dużego sklepu, zatrzymało mu się serce, wyszło ze miał problemy kardiologiczne ale nic nie mówił, trafił na świetnych ochroniarzy ze sklepu którzy użyli
  • Odpowiedz
@kezioezio: może ktoś z lekarzy wytłumaczyć dlaczego ich zdaniem on jest warzywem? Przecież ludzie w śpiączce są w wizualnie gorszym stanie, nie ma z nimi kontaktu itd., Tutaj widać nie wiem emocje jak widzi rodzinę. Czy jest nie wiem jakiś skan gdzie widać, że nie ma mózgu i nigdy nie będzie w stanie np. być świadomy tego co się dzieje.
  • Odpowiedz
zawsze dziwi mnie, jakim cudem osoba wierząca potrafi być tak wulgarna wobec innych i tak pluć na nich jadem jak Ty.


@Sandrinia: a co ma piernik do wiatraka. Przecież wyprawy krzyżowe też były brutalne i pełne nienawiści, a mimo wszystko brali w nich udział ludzie w wierze?
  • Odpowiedz
@yuio:

wyprawy krzyżowe też były brutalne i pełne nienawiści, a mimo wszystko brali w nich udział ludzie w wierze


Niewiele miało to wspólnego z przekazem biblijnym jeśli chodzi o prawdziwą wiarę, a kolega, któremu to pisałam podziękował za zwrócenie uwagi ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz