Wpis z mikrobloga

Wolne sądy są wtedy kiedy:
-Dają takie wyroki jakie nam się podobają
-Zasiadają tam ludzie którzy nie mają nic związanego z PZPR, komuną, PRL i UB-kami
-Są propolscy, a sędziowie i prokuratorzy prawdziwymi polakami !!!oneneoe
Wolny internet i wolne social media są wtedy kiedy:
-Możemy sobie głosić co chcemy
-Możemy namawiać do mordów gwałtów, zabójst i grozić śmiercią tym którym nie lubimy
-Pisać fejk newsy i manipulacje, bo po to jest internet a jak się nie podoba lewaku to nie czytaj !!1ioenenoe
Wolne wybory są wtedy kiedy:
-Wygrywa nasz kandydat
-Głosy nie są liczone przez lewaków, a przez prawdziwych patriotów
-Kiedy nasza telewizja i nasze socjal media publikują 23h/7 naszego kandydata i robią z nim wywiady

Ehhh i tak to się żyje w tym internecie, Trump pierw sieje zament i chaos w sprawie wyborów a potem płacze, że przez niego ludzie siłą wtargneli na kapitol, a jak się zorientował, że przypau to już mu cofnęli sociale i nie mógł legalnie prosić o wycofanie się tych ludzi do domu...
Dla tych co nadal nie rozumieją czym jest wolność słowa: To, że nie można pisać gróźb karalnych, pisać fejk newsów, manipulacji, publikować sfabrykowanych zdjęć i filmów, namawiać do łamania prawa i ogólnie to że blokowane są wpisy i publikacje takie które WY uważacie za uczciwe i sprawiedliwe to nie znaczy, że ktoś się na was uwziął tylko takie jest prawo, i jest to zgodne z etyką życia publicznego.
#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #internet #polityka #usa
  • 7
@GrochenMochen:

Dla tych co nadal nie rozumieją czym jest wolność słowa: To, że nie można pisać gróźb karalnych, pisać fejk newsów, manipulacji

od tego jest prawo i organy sciagania a nie moderator z z twittera albo facebooka, ktory kasuje wpisy takie jakie mu sie podoba
@ziemba1: Sory ale sam prowadzę strone int i jakbym miał komentarze które łamią prawo to usuwam je automatycznie i zgłaszam. i to jest usuwanie wpisów nie zgodne z prawem.
Natomiast gdyby pojawiły się komentarze, które są dla mnie niewygodne lub podważają too co robię to otiweram dyskusje, a nie je kasuje to wtedy byłoby to ograniczanie wolności słowa.
Akurat sam zauważyłem że na praiwocowych portalach na yt czy fb jestem blokowany