Wpis z mikrobloga

@the-elos: @UmbertoDalleMontagne

Dzięki za informacje, puściłem go na 4.4 na 1,244mv, na więcej wyskakuje mi jakiś komunikat o przekroczeniu obciążenia prądowego. Trochę się cykam je podwyższyć, bowiem zasilacz to poczciwy vs 550.

Swoją drogą, jaja, na 4.4 GHz procesor żre mniej prądu i mniej się grzeje , niż przy 4.1 GHz, ustawionych na one click oc w płycie b550.
@Nazirek: Dziwne, mam MSI x570 a-pro i 3600 puszczonego 1,2650 na 4.45 od paru miesięcy i żadnych komunikatów nie miałem. A z grzaniem to prawda, też mam wrażenie, że chłodniej w idlu/w grach, ale przy testach syntetycznych jest chyba cieplej.
@the-elos: dzięki za odpowiedź, komunikat o obciążeniu jest w programie, nie na płycie.

Kurcze, obciążenie prądowe CPU wskazuje na 145-150 A, i taki limit jest w programie ryzen clock tuner. Nie wiem jak zmierzyć, ustalić maksymalna obciążalność prądowa linii CPU w tym zasilaczu, nie chce go przeciazyc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@the-elos: Stabilnie a nie stable, dobra sztuka/dobry egzemplarz a nie dobry sample, na czuwaniu a nie w idlu. Jak mamy dobry odpowiednik polski to używajmy odpowiednika polskiego, bez kaleczenia zdania zapożyczeniami.
@supra107: xD Jeżeli ktoś siedzi w temacie to raczej więcej ma do czynienie z angielskimi źródłami i takie wyrażenia są zwyczajnie naturalniejsze. Natomiast Ty wpadłeś, nie tyle pomóc autorowi, co się przyczepić. Wolę, żeby ktoś kaleczył, ale udzielił sensownej odpowiedzi, niż wpadł się doczepić i nic do tematu nie wnieść, have a good day ( ͡° ͜ʖ ͡°)!
@the-elos: Po prostu drażni mnie to anglicyzowanie w przypadkach kiedy można spokojnie powiedzieć to w pełni po polsku, bo potem z wypowiedzi robi się nieprzyjemna do czytania pokraka. Tak jak korposzczury non-stop wciskają angielskie słówka w wypowiedzi, aż się nie da ich słuchać. Czepiam się bo mnie to denerwuje, niedługo ludzie zapomną własnego języka jak tak dalej pójdzie. A na mirko nie ma obowiązku odpisywania tylko i wyłącznie na temat OPa,