Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Niepoularna opinia: atrakcyjne kobiety też mogą być #przegryw. Ja byłam tym kim nazywacie "płodna Julka". Bramkarze mnie wpuszczali poza kolejką na imprezy; barmani dawali drinki za darmo, albo za połowę ceny,; koleżanki się irytowały bo faceci, którzy im się podobali podchodzili do mnie, a nie do nich; faceci deklarowali wiersze, albo się oswiadczali na ulicy; ale, mimo to, ja byłam taki żeński #przegryw. Zero normalnego związku lub relacji seksualnych przez prawie 10 lat. To przez problemy związane z molestowaniem seksualnym w dzieciństwie, brak poczucia wartości i narcystyczna matka (jak jej mówiłam, że zajęłam drugie miejsce w konkursie wojewódzkim to pytała, dlaczego nie pierwsze). Wiem że mój przegryw jest inny, bo ja "mogłam, a nie chciałam", ale te traumę tez uważam za przegryw. Piszę to, żebyście wiedzieli, że nie każda "płodna Julka" ma takie piękne życie jak Wam się wydaje.

#przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6001fafee7319e000a167073
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Wesprzyj projekt
  • 8
  • Odpowiedz
RadosnaWybranka: ależ oczywiście że zdaję sobie sprawę. Koleżanka z pracy, 42 lata, z urody 30. Niesamowicie piękna dziewczyna, wysoka, szczupła, wysportowana, inteligentna. I co? Od ponad 10 lat sama, unika wszystkich imprez służbowych, cierpi na depresję. Miała chłopaka z którym wiązała przyszłość, ale ją zdradził i się przez ponad 10 lat nie pozbierała.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz