Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moje życie seksualne to jest jakaś groteska. Mam 31 lat, wzrost normalny (182 cm), waga normalna (75 kg), ryj 5/10. Moją pierwszą i jedyną dziewczynę poznałem, gdy miałem 22 lata, byliśmy ze sobą trzy i pół roku. Z nią przeżyłem swój pierwszy raz. Jeśli tak to można nazwać... Była niezbyt chętna do zbliżeń, najczęściej pozwalała tylko na to, żebym ją zaspokajał ręką lub ustami, rzadko odwdzięczała mi się pieszczotami ręką, o seksie oralnym w moją stroną nawet nie mogło być mowy. Około 10 razy (tak, liczyłem to, nie było trudno, bo tak tego było niewiele) spróbowaliśmy penetracji, ale nigdy w niej nie doszedłem. Wina masturbacji, ale i tego, że ją zaraz zaczynało wszystko boleć.
Jak większość przegrywów muszę mieć swój fetysz, szczęście w nieszczęściu że są to w miarę niegroźne stopy. Ale moja była akceptowała to z wielkim oporem, nie pozwalała mi pieścić swoich stóp, kilka razy z wielką łaską zrobiła mi footjob i to wszystko.
Po zerwaniu miałem jeszcze jeden kontakt seksualny z kobietą - z roksą. Oczywiście, jak to u przegrywa, nie mogło być dobrze. Ładna, ale odbierała telefony w trakcie, a ja nie mogłem dojść, i musiałem pomóc sobie ręką.
Teraz już nawet nie myślę o tym, żeby znaleźć dziewczynę. Wszelkie próby kończyły się spektakularnym fiaskiem. Na szczęście jestem już po trzydziestce i libido spada, masturbować się muszę jedynie co kilka dni. Seks to dla mnie coś, co polizałem przez szybę i wiem, że drugiej okazji nawet na to mieć nie będę.

#przegryw #zalesie #zwiazki i trochę #divyzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6001a932e7319e000a167010
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Wesprzyj projekt
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: jak w głowie masz, że Twoje życie seksualne było słabe i nic się nie zmieni to nigdy dobrze nie spędzisz seksualnych uniesień, masz 31 lat, a napisałeś to jakbyś już wykupił miejsce na cmentarzu. Dobra, może jestem młodszy, ale to dobry wiek, żeby jeszcze dobrze poużywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: a ty byłeś z tą dziewczyną tylko dla seksu? Ponad trzy lata? Bo czytając to, można odnieść takie wrażenie. Rozumiem, że mówisz tu o swoim życiu seksualnym, ale jednak jakieś to wszystko takie bezuczuciowe. Nowa dziewczyna, gdyby się trafiła, jeśli będzie spełniać wszystkie łóżkowe zachcianki to w porządku? Bo to też jest człowiek i może mieć inne potrzeby seksualne.
Wszystko jest kwestią dopasowania, choć też czasem trzeba iść na ustępstwa,
@Arkos12: Ale łatwiej byłoby stwierdzić, co było nie tak i dlaczego łóżkowe życie tak wyglądało, gdyby op powiedział np jak wyglądał ten związek od strony emocjonalnej i życia codziennego. Nie wierzę, że gdy wszystko jest ok na codzień i gdy dwoje ludzi się kocha, życie seksualne może tak wyglądać, po prostu nie wierzę. A jeśli właśnie wszystko jest niby w porządku na codzień itd to już trzeba podejrzewać problemy wymagające pomocy