Wpis z mikrobloga

No i zajebiście, typowo. Każdy mówi że siłownie będą do kwietnia zamknięte, a smart gym właśnie wstawił posta że otwierają xD Oczywiście jestem z Katowic, a pdopisałem właśnie umowe z xtreme fitness. No i tak sie składa że xtreme ma umowy z miesięcznym okresem wypowiedzenia, zajebiście xD To sobie zapłace troche

#mikrokoksy
  • 17
  • Odpowiedz
No właśnie w wielu miejscach tak jest, #!$%@? mnie to. A jeszcze bardziej umowy na siłowniach, ktore tylko polegaja na wyludzeniu pieniedzy od ludzi
  • Odpowiedz
@SonOfZeus: No nie, nie oplaca sie bo xtreme jest na umowy i mimo nie chodzenia tam trzeba placic. A smart gym jest o wiele blizej, mam zamrozony karnet tam + wiekszy, tak naprawde wszystko jest tam lepsze
  • Odpowiedz
@KillzoneJ: to proponowałem, żebyś zamroził smartgym na ten czas dopóki umowa w xtreme Ci się nie skończy i wtedy wrócił na smartgym.

Jeżeli bardziej Ci się opłaca wrócić od razu na smartgym i płacić dwa karnety na raz, to tylko się cieszyć, że smartgym się otwiera.
  • Odpowiedz
  • 0
@kopstrumcziwadze no tak, jak wypowiem umowę teraz to i tak będę miał do końca lutego ważny karnet, problem jest taki jak mówię. Różnica odległości jest gigantyczna bo Smart gtma mam pod domem a Xtreme z 20 km xd a nie mam prawka
  • Odpowiedz