Wpis z mikrobloga

Ech, widać zdecydowany spadek poziomu B99 po zmianie stacji. Mam wrażenie, że wyrzucili większość charakterystycznych cech każdej postaci, spłycili wszystko na maksa i powrzucali strasznie cheesy żarty w miejsce jakiejś przemyślanej spójnej historii. Zrezygnowano z wielowątkowo prowadzonych odcinków na pojedyncze historie (także zdarza się, że przez cały odcinek nie ma większości ekipy), a jakikolwiek realizm (nawet naciągany) został totalnie porzucony. Fabuły odcinków zupełnie pomijają to, że to jednak posterunek policji (serio, cały odcinek jak wszyscy siedzą przy radio i zainteresowany Holt też co jakiś czas zagląda? Przecież normalnie by tam wchodził i #!$%@?ł wszystkich czemu nie pracują, teraz nikomu nie przeszkadza, że cały dzień każdy się opieprza). Holta nagle bawią głupie rzeczy i opowiada jak to ruchał się z Kevinem, Rosa się zrobiła miękiszonem, Jake spłycony do wykrzykiwania haseł, Boyle'a prawie nie ma. Nie powiem, kiepsko mi się to ogląda, chyba najgorszy sezon do tej pory. Jestem koło 7 odcinka, ktoś się orientuje czy dalej coś się udało odratować? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gorzkiezale #netflix #brooklyn99 #seriale