Wpis z mikrobloga

Musze napisać historyjkę po angielsku, ale brak mi weny na fabułę. Może ma ktoś pomysł o czym mogłaby być? Ciekawa zmyślona historia to zawsze była moja pięta achillesowa. Może żeby było łatwiej załóżmy że główny bohater to Timmy, no i co dalej, co mu się ciekawego przydarzyło? Możecie kontynuować od tego momentu, kontynuować czyjąś historie z komentarza (dodać coś do niej) albo wymyślić coś swojego. Za ciekawe pomysły rozdaje plusy []
aha dajcie tylko zarys fabuły po Polsku, ja sobie po angielsku napisze, żeby nie było że chce żeby ktoś za mnie zadanie zrobił xd
#jezykpolski #jezykangielski #pomocy #pytanie #pytaniedoeksperta #jezykiobce #literatura #zadanie
  • 6
@KapiBara1337: Zainspirowałam się postaciami z Animal Crossing, przez imię Timmy. To może coś z bezludną wyspą. Zatłoczona galeria handlowa i dziecięce imiona z kolei kojarzą mi się z morderstwem dziecka przez dwóch innych, trochę starszych chłopców ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to chyba nie temat na opowiadanie z angielskiego.
Może zostali rozdzieleni po narodzinach i o bratu dowiedział się np, gdy był nastolatkiem.

https://en.wikipedia.org/wiki/Three_Identical_Strangers