Wpis z mikrobloga

@widmo82: kupowalem po $13, teraz dobralem jeszcze po $17.5 ale widac po kursie ze ludzie czekaja na jakies info, bo byla delikatna pompka i teraz spokoj,

dobrze ze konfa ma byc w miare wczesnie i jeszcze gielda bedzie czynna, chociaz nie wiadomo o ktorej wyjdzie konkretne info, chociaz wg mnie warto zaryzykowac - nie pyknie to trzeba bedzie sie pogodzic ze strata, pyknie to nie wiem na ile to moze
  • Odpowiedz
@JC97: @DiorSauvage: to moze inaczej... nie mam tego papieru, ale interesuje się troszke samym Lucidem. Wy ładowaliscie w CCIV bo to oni pomagają Lucidowi w zdobyciu kasy na rozwój np wejscie na giełde w amsterdamie, budowę fabryki na bliskim wschodzie, dobrze łapie?
Jeśli ktores z tego się potwierdzi to CCIV dostanie pewnie z tego jakiś procent i z tego taka pompka?
  • Odpowiedz
@DiorSauvage: no to jakiś random jest. ja też się cieszę, bo cały czas jest momentum, zamiast krwawienia bez żadnych wieści. jeszcze niech qell spadnie poniżej 13 dolanów, żeby mi re-buy striggerowało i będę zadowolony dziś xD
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: no ale jak tak to ja to #!$%@? przed weekendem bo uj wie co tam sie moze wydarzyc, bo plota wyszla w poniedzialek i gdyby nie ten dzisiejszy nibyfejk to kompletna cisza przez tydzien, a ulica tego nie lubi, musi sie cos zadziac
  • Odpowiedz