Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@mainecoompf: Jedyne co mi przychodzi do głowy to Midsommar. Get out może też trochę tylko mniej creepy. Jest jeszcze Us,ale nie wiem do końca, bo jeszcze nie widziałem, ale ma być na netflixie chyba niedługo albo już jest więc możesz sprawdzić.
  • Odpowiedz
  • 1
@mainecoompf Szczerze? Wg mnie film był strasznie słaby i bez polotu. Płytka historia, a fabułę można było przedstawić w max 20 minut. Trzeba się zmuszać żeby do końca wytrwać. Lecą na fali Gambitu, głównej bohaterki i tyle.
  • Odpowiedz
@carni4: Nie ma żadnego problemu, to Twoja opinia. Świat jednakże zadecydował inaczej:)

Co do ostatniego zdania - to Witch wywindował Anyę i potem jej kariera ruszyła. Poza tym ten film był na Netflixie przed Gambitem. Innymi słowy, nikt tu nie leci na fali, raczej mamy naczynia połączone.
  • Odpowiedz
  • 0
@laxmanCR7 netflix to nie świat ;) a opinie o tym filmie są bardzo różne. Co do kolejności to przyznam, że mnie zaskoczyłeś, aż musiałem sprawdzić :)
  • Odpowiedz
Mówiąc o świecie, miałem na myśli wszelkie agregatory ocen, mniej znane nagrody (festiwale horroru itp.) i ogólnie opinie krytyki. Wedle wszelkich prawideł, Witch jest "obiektywnie" filmem praktycznie wybitnym.

Nie chcę kruszyć kopii w ten początek weekendu, zakończmy temat rozejdźmy się w pokoju:)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@herbatkaZCukremBezCytrynki: dobry horror, taki nie za straszny ( ͡° ͜ʖ ͡°) pamiętam raczej coś w rodzaju niepokoju. Podobnie jak we wspomnianym wyżej "Get out" wiesz że tam się dzieje coś dziwnego, ale nie do końca wiesz co. Natomiast ze względu na odosobnienie bohaterów i taki ogólny klimat najbardziej przypomina mi to "Osadę", może trochę "The Ritual".
Nie znam więcej takich filmów, dlatego pytałem o polecenie.
  • Odpowiedz