Wpis z mikrobloga

#bitbay
#bitcoin jak mam wyprowadzić równowartość 20zł z giełdy, skoro za wypłatę biorą co najmniej 50? wrzuciałam tam drobniaki z myślą zobaczę co i jak i utknęłam. Mam teraz dokładać do tego, żebym mogła stamtąd wyjść? Może można wynieść w jakimś krypto bez opłat i potem zamienić dalej na coś innego?
  • 20
@KingaM: Sprzedać i kupić inne krypto. W BTC nie trzyma się dropniaków bo fee transakcyjne dla BTC są dość wysokie nawet gdy sam wysyłasz z własnego portfela. Jak chcesz mieć krypto na jakieś płatności to najlepiej trzymaj drobniaki w ltc, bch lub xrp, bo mają bardzo niskie prowizje za transakcja dla minerów, a praktycznie każdy te krypto akceptuje.

Jest jeszcze ETH które też praktycznie każdy akceptujący płatności w krypto obsługuje, ale
@KingaM: Jeszcze jedno jak już będziesz płaciła przez portfel za pomocą LTC, to nie wysyłaj transakcji po prowizji dla minera "default", bo jest zwyczajnie za wysoka. Spokojnie transakcja zostanie zrealizowane przy prowizji 2 sat/B (ułamki centa) przy kolejnym wydobytym bloku. Nie ma po co przepłacać.