Wpis z mikrobloga

Aliexpress Standard Shipping schodzi na psy - jeszcze do niedawna te przesyłki prawie zawsze wysyłali z numerami 0045... szczególnie te droższe, a teraz? Moje zamówienie z listopada ASS buja się przez Post NL, wartość prawie 30$, kolejne z wczoraj wartość ponad 30$ puszczone Post NL, a czas doręczeń przez ten szajs to w cholerę (prawie jak Cainiao Super Economy). Ping-pongi chyba oszaleli, jeśli puszczają ASS przez Post NL.
#alipaczka #aliexpress #tracking #tracking
  • 26
Ping-pongi chyba oszaleli, jeśli puszczają ASS przez Post NL.


@Pantsoffski:

przeciez ASS od zawsze oznaczal miedzy innymi Post NL... a takze inne poczty, ktore oferowaly rozsadne czasy doreczen :P

jeszcze do niedawna te przesyłki prawie zawsze wysyłali z numerami 0045... szczególnie te droższe, a teraz?


@Pantsoffski:

czy twoje zamowienie zawiera m.in. cos z bateria/akumulatorem? :P

przeciez ASS od zawsze oznaczal miedzy innymi Post NL... a takze inne poczty, ktore oferowaly rozsadne czasy doreczen :P


@sylwek2k: teoretycznie tak, ale z zamówionych kilkudziesięciu albo i więcej paczek przez ASS 95% szło 0045..., teraz widzę ten trend się zmienia na Post NL, a ci rozsądnych czasów doręczeń nie oferują ;)

czy twoje zamowienie zawiera m.in. cos z bateria/akumulatorem? :P


@sylwek2k: wiem wiem, jak jest aku/bateria to nie może
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pantsoffski: nie masz pojęcia o czym piszesz ale zachowujesz się niczym ekspert

Ping-pongi chyba oszaleli, jeśli puszczają ASS przez Post NL.

Robią tak od samego początku istnieją przesyłek ASS
@sylwek2k: może faktycznie masz rację, jeśli te statystyki są aktualne, być może Post NL ostatnio przykorkowało i wszystko wróci do normy, bo widzę całą masę narzekań na czas doręczeń LT...NL, w tym sam mam jedną która tak wisi. Co do 0045 to racja, czasami się trafi taki "rodzynek", czekałem na przesyłkę 1,5 miesiąca a potem PP doręczyła ją w Komornikach, chociaż adres docelowy był 300 km dalej ;) Reasumując - trzeba
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pantsoffski:

czekałem na przesyłkę 1,5 miesiąca a potem PP doręczyła ją w Komornikach, chociaż adres docelowy był 300 km dalej ;)


Czyli to nie była twoja przesyłka, dostałeś czyjś tracking
@Andczej: Też tak myślę, no chyba, że Poczta Polska jakiś wałek zrobiła gubiąc przesyłkę a potem wbijając jej status jako "doręczony" ale oni raczej mają wyj... na takie akcje. Sprzedawca to niby duży sklep z dobrymi opiniami, ale w rozmowie dziwnie odradza złożenia dispute, więc też zakładam, że to był czyjś tracking. W każdym razie kasę pewnie odzyskam, szkoda tylko czasu na czekanie.
@Pantsoffski: I dlatego daje sobie spokój od października do stycznia/lutego. Jak od lat coś zamawiam to tak w tym okresie były największe jaja - nic dziwnego, bo święta, nowy rok, nawet nie mówię że Ali obsługuje cały świat ale nasza poczta polska wtedy ssie #!$%@? i widzisz 500 wpisów gdzie moja przesyłka bo zamówiłem 'karmę dla gekona pod choinkę i nie ma!!!' i tak można wymieniać ale to, żeby się coś