Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Mirki, piszę ten post bo już mi ręce opadają, jak widzę co się dzieje na tym tagu. Wrzucane przez was kupony, ciągłe narzekania na porażki, na fakt, że pechowiec to i w pi*dzie na gwóźdź trafi, i nieprzerwane dążenie do odegrania się mnie przeraża. A już wczoraj/przedwczoraj zostałem kompletnie dobity ankietą o kuponach wygranych z rzędu. No po prostu nie mogłem uwierzyć. Dlatego postanowiłem wam pomóc. Uprzedzam, że robię to tylko raz. Jeżeli nie posłuchacie moich rad to widocznie bukmacherka nie jest dla was, nie jesteście jeszcze gotowi na wygrywanie i najprawdopodobniej nigdy nie będziecie, albo po prostu nie chcecie wygrywać.
Od razu uprzedzam, że macie do czynienia z prawdziwym weteranem, który swoją przygodę zaczynał jak jeszcze na stojąco pod szafę wchodziliście, a niektórych to jeszcze kogut w kondomie po podwórku ciągnął, dlatego nawet nie próbujcie dyskutować w komentarzach.
Z racji tego, że zbliżam się już do sędziwego wieku, a w moim otoczeniu nie dostrzegam osób gotowych na przejęcie schedy po mnie, dlatego piszę to tutaj. Chcę w was po prostu zaszczepić ''Kulturę wygrywania''.
Czytam te wasze wypociny o progresjach, tasiemkach czy singlach sringlach, technikach cienkich jak pięty komara, i widzę, że może macie dobre chęci, ale brakuje wam czegoś co ja nazywam TBSiJLDB (dla tych co od razu nie rozwinęli akronimu, który jest oczywiście oczywisty wyjaśniam ''Totalny Brak Skrupułów i Jakiejkolwiek Litości Dla Bukmachera''). Już tłumaczę, wiele osób na tym tagu stosuje określenie ''ograć bukmachera''. Jest to rzecz, której kompletnie nie rozumiem. Musicie wreszcie zrozumieć, że bukmacher nie ma pieniędzy, to z czego macie go ogrywać, wy po prostu macie wziąć swoje pieniądze, które wam się PO PROSTU NALEŻĄ.
Dobra tyle gadania, bo już mi w gardle zaschło.
Przedstawiam plan: dzisiaj mamy dzień 15.01.2021, a wy macie 10 zł, jeden banknot, przyjrzyjcie się mu uważnie, bo już niedługo go nie będziecie mieli...będziecie mieli 5000 takich samych banknotów.
Przedstawiam schemat:
1.Załóżcie już dzisiaj najlepiej 5 kont u różnych bukmacherów, gdyż z racji zmierzającej w waszym kierunku fali gotówki możecie być szybko limitowania.
2. Ja codziennie, od dzisiejszego dnia włącznie będę wam podawał typy na jeden kupon. Gracie AKO, tylko nic nie zmieniajcie.
3. Gracie za pełne wygrane; według moich obliczeń schemat wygląda następująco: 15.01.2021/60 zł , 16.01.2021/ 350 zł , 17.01.2021 / 2000 zł , 18.01.2021 / 10000 zł , 19.01.2021 / 50000 zł
4 . Dla wszystkich niedowiarków tu nie ma co się zastanawiać jak #!$%@?: ''A czy to wejdzie?'', "A czy Pan z posta to przez przypadek nie 13-letni Łukasz, który akurat ma ferie w szkole i za dużo wolnego czasu?" , ''A czy przypadkiem nie mam malutkich jajeczek w majtusiach Cottonworld wyprasowanych przez mamusie?'' . Nie, tu po prostu trzeba wziąć się w garść i zacząć wygrywać, pytanie brzmi tylko czy chcecie to zacząć robić jutro, dzisiaj czy pojutrze?
5. Ten wpis po prostu oddziela mężczyzn od istot mężczyznopodobnych.
Dobra koniec lizania się po siusiakach, podaję typy



#bukmacherka
  • 5
  • Odpowiedz