Wpis z mikrobloga

@ushro0m: ja nie wiem... 2021, mamy rakiety które same wracają z kosmosu, a nadal trzeba robić jakieś fikołki żeby ostylować checkbox (°°
  • Odpowiedz
@ushro0m: ty bo to jakis haker podlozyl druga strone pod spidem a te ramki to wyciete przez niego okienka w pierwszej i teraz #!$%@? wie na co sie zgodziles czekboksami, zapobiegawczo na twoim miejscu zrobilbym sobie miesieczny cug alkocholowy by miec pewnosc ze watroba i nerki nie nadaja sie do przeszczepu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@obk: o kurde bele, faktycznie! I hasło do banku też musiałem dwa razy podać, czyli raz dla rządu a raz dla hakera! Mają mnie skurczybyki
  • Odpowiedz
Masz #!$%@? przeglądarkę przetestowałem wszędzie i działa


@mrgcypher: to nie w OPa interesie jest żeby rządowa strona działała na popularniejszych przeglądarkach.
  • Odpowiedz
@Rabusek: To niewspierana od lat przez nikogo włącznie z Microsoftem przeglądarka.
"Powinno" tam działać na takiej zasadzie jak powinno działać na MS-DOS
  • Odpowiedz
"Powinno" tam działać na takiej zasadzie jak powinno działać na MS-DOS


@Arc2: przyrównujesz system operacyjny na którym żadnej strony nie otworzysz do przeglądarki która ma 3.5% rynku xD To nawet opera ma mniej
  • Odpowiedz
@Rabusek: Uważam, że nieistotne jest kto ma mniej, jeśli producent jakiegokolwiek produktu mówi "nie używajcie tego, nie rozwijamy tego ani nawet nie wspieramy, jak chcecie to tu macie nasz nowszy produkt za darmo, ale nie używajcie starego bo to niebezpieczne" to należy tego nie używać.
  • Odpowiedz
@Arc2: Sugeruje ze nie masz racji ze nie wspierają ani nie rozwijają. To ze ich azure czy office 365 nie wspiera nie znaczy jeszcze ze producent przeglądarki nie wspiera a userzy z niej nie korzystają
  • Odpowiedz
@Sebastix: być może OP używa jakiejś niszowej przeglądarki, która nie jest wspierania (tak w skrócie silnik przeglądarki możne nie wspierać danej funkcji wykorzystanej w kodzie strony / aplikacji webowej, a deweloperzy nie testują na przeglądarkach, które mają mały udział w rynku bo np to się nie opłaca)
  • Odpowiedz